reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jaką kaszkę Wasze szkraby jedzą najchętniej?

Agnieszka H.

Listopadowa mamusia '07
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Proszę o podanie firmy i smaku.

Mam bardzo wybredną córeczkę, kupiłam już 4 kaszki i żadna jej nie podeszła (BoboVita malinowa, bananowa, Smaczny Sen wieloowocowa i Bifidus Nestle). Szukam czegoś naprawdę pysznego, by złamać impas :tak:

reklama

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
Zdecydowanie Sinlac z Nestle i kaszka pszenna bananowa z Bobovity.Ewentualnie brzoskwiniowa lub 8 zbóż Nestle.:tak:

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Generalnie dzieciakom wszelkie kaszki podchodza-chyba ze akurat nie lubi kasz:tak:
Mój Adas wcina wszystkie,a córeczka kolezanki nawet nie chce patrzec na kasze:no:nie ma sensu wykupywac pół sklepu i marnowac-moze po prostu nie lubi ,a moze spróbuj za jakis czas i sie przekona:tak:

Paula21

Grudzień '07
Miasto
Góra Kalwaria
Rozwiązania
0
U nas każda kaszka jest mniam... :tak: Może tak jak dziewczyny piszą- nie lubi kasz i już. Moja chrześnica tak ma. Zawsze jak jadła kaszę to co łyżka się trząchała i był problem z jedzeniem. :sorry2:Teraz ma 2 latka i odstawiła jej kaszki. Dziecko ma super apetyt.

Może chcesz zastąpić posiłek który był kaszką inną wartościową pysznością.:-) Nestle ma nowe Misiowe Jogurciki (od 6 miesiąca) są pyszne i jeden kubeczek zaspokaja 25% (lub 20%, nie pamiętam dokładnie:dry:)dziennego zapotrzebowania na mleko. :tak:są cztery pyszne smaki. Polecam!:-):-):-)

Natka1218

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U nas hiciorem jest morelowa Nestle ale tylko na wodę ( nie wiem jak ten mój łobuz to poznaje) oraz hippa przysmak na dobranoc w słoiczku - kaszka manna - i tu genialnie je waniliową, z owocami, biszkoptami , gruszkami i bananami

misiasia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej, Jasiek w zasadzie wszystkie kaszki je, a jak nie chce mieszam mu kaszkę z deserkiem i wtedy wciąga bez problemu. Najgorzej zniósł mój eksperyment jak mu dałam kaszkę do picia z kartonika Nestle. Pół nocy z głowy, maluszka strasznie bolał brzuszek więc osobiście nie polecam.
Powodzenia

rybcia28

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam!
Również polecam kaszki z Nestle. Moja córcia zajada się ostatnio kaszką ryżową z owocami leśnymi. Kupiłam o takim samym smaku z Bobovity, jednak nie umywa się do Nestle. Padła tu dobra propozycja podawania jogurcików. Polecam Misiowe Jogurciki z Nestle, ale myślę, że lepsze są z Hippa Owoce&Jogurt. Czasami można pokombinować i dodać deserek do kaszki lecz wydaje mi się, że wówczas muszą współgrać ze sobą smaki.
Pozdrawiam

Kyniol_73

Aktywna w BB
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
My podajemy tylko kleik kukurydziany i ryzowy...mieszając go z owocami ze słoiczka np Gerbera. Mała jest uczulona na mleko a w składzie tych innych kaszek często ten składnik występuje.
Po drugie nie podajemy małej cukru i soli a cukier i pochodne to ulubione składniki kaszek...jakoś trzeba uzależnić dzieci aby chętnie mamy kupowały te produkty:)

misiasia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
tyle, że Jasiek kaszki je a kleiki jakoś nie bałdzo. Zwłaszcza jak próbowłam mu na noc mleko zagęścić kleikiem ;) pluje dalej niż widzi

reklama

Kira24

Mamusia Adasia:)))
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mała jest uczulona na mleko a w składzie tych innych kaszek często ten składnik występuje.
Są 2 rodzaje kaszek ryżowe-do nich dodaje sie mleko-takie jakie akurat pije dzidzia,bądź samą wode-ja tak czesto robie i dodaje owoce,i mleczno-ryżowe które zawieraja w skladzie mleko modyfikowane:tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Marys$s* Jaką kupić pralkę do prania ubranek dziecka/niemowlaka? Potrzebuję porady 21
U Kara dla dziecka. Za co, kiedy, jaką stosujecie? Potrzebuję porady 41
K Gondola- jaką wybrać? Potrzebuję porady 2
M Na jaką przyczepkę się zdecydować? Roczniaki i dwulatki 1
K Jaką położną polecacie? Potrzebuję porady 0
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
B Jaką spacerówkę Polecacie ? Potrzebuję porady 1
K jaką pomoc pienięzna uzyskam Potrzebuję porady 18
X jaką karuzlę wybrać ? Potrzebuję porady 10
G Jaką formę antykoncepcji wybrać po cc? Potrzebuję porady 4
M jaką nianie elektroniczną z kamerą kupić Potrzebuję porady 0
M jaką nianie elektroniczną z kamerą kupić Potrzebuję porady 0
O jaką bieżnię kupić do mieszkania? Diety, diety 0
micek76 Jaką farbę możecie polecić w ciąży? Zdrowa mama 14
dziunka24 Deskorolka waveboard (łamana) -jaką wybrać? Początek szkoły 0
A troche starsze dziecko- jaką szkołę wybrać Łódź 3
beata26 jaką butelkę antykolkową wybrać? Żywienie 47
A Jaką mogę uzyskać pomoc z MOPS-u? Łódź 3
A Odp: Najlepsza Przychodnia .Jaką polecacie? Ogłoszenia - Wrocław 0
Edzia26 Najlepsza Przychodnia .Jaką polecacie? Wrocław 19
jedynka W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki Mamusie bliźniat, trojaczków i... 294
C Jaką praktyczną i fajną torbę do wózka Plotki wózkowo - koleżeńskie 19
A jaką bajkę uwielbia Twój maluch? Wychowanie 17
G Jaką masz grupę krwi ? Zdrowie 68
NikaMD Jaką spacerówkę polecacie? Pilne... Roczniaki i dwulatki 17
M Pytanie o kaszkę manną Mamy z Niemiec 3
F ILE CZASU MOŻNA PRZECHOWYWAĆ KASZKĘ/KLEIK na WODZIE? Żywienie 1
natusa1988 Czy można miesięcznemu dziecko podawać kaszkę? Żywienie dzieci - porady 13
Iwonka1985 czy można robic kleik lub kaszkę na mleku A.R.?? Żywienie dzieci - porady 2
S jak często dawać kaszkę ryżowa do mleka? Żywienie 18
K Kiedy Wasze Wcześniaki zaczęły chodzić? Wcześniaki 7
N Ile je/jadlo wasze 5tygodniowe dziecko Potrzebuję porady 13
M Mleko HiPP Comfort - wasze odczucia Potrzebuję porady 3
P Wasze opinie, odczucia odnośnie krakowskich szpitali? Potrzebuję porady 1
IdaMagdalena Jak waŻA Wasze 8 miesięczne dzieci ? Potrzebuję porady 11
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75
S Kiedy Wasze niemowlaki same usiadły? Potrzebuję porady 31
W Czy po 25.05 Wasze dzieci pójdą do przedszkola/szkoły? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
aniaslu Zdalne nauczanie - wasze spostrzeżenia Pytanie tygodnia 7
aniaslu Wasze obawy i historie Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 58
Brzuszek2 Jak wasze jedynaki radziły sobie z wiadomością że zaraz nie będą jedynakami Jedynacy 13
Brzuszek2 Wasze zachcianki w ciąży i jak reagowali wasi mężowie Ciąża, poród, połóg 24
M Wasze przyrosty bety powyżej 6000 Potrzebuję porady 10
Mythopoeia Zimowe dziecko - wasze rady Ciąża, poród, połóg 14
M Ile mówią wasze 2 latki? Moja dopiero co skończyła 2 lata i nie mówi prawie nic sensownego. Potrzebuję porady 6
C Ile miesięcy miały wasze dzieci kiedy przeszły kolki Potrzebuję porady 10
R Czy wasze dzieciaki też budzą się często? Potrzebuję porady 20
C Czy wasze dzieciątka w brzuszkach mają czasem gorszy leniwy dzień? Potrzebuję porady 5
A Jak miałyście na początku ciąży :) jak wyglądały wasze starania i testy? Potrzebuję porady 36
N Jak sypiają Wasze dzieci Potrzebuję porady 3