reklama

Jaką kaszkę Wasze szkraby jedzą najchętniej?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Agnieszka H., 5 Sierpień 2008.

1. Agnieszka H.

Agnieszka H. Listopadowa mamusia '07

Proszę o podanie firmy i smaku.

Mam bardzo wybredną córeczkę, kupiłam już 4 kaszki i żadna jej nie podeszła (BoboVita malinowa, bananowa, Smaczny Sen wieloowocowa i Bifidus Nestle). Szukam czegoś naprawdę pysznego, by złamać impas :tak:

2. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Zdecydowanie Sinlac z Nestle i kaszka pszenna bananowa z Bobovity.Ewentualnie brzoskwiniowa lub 8 zbóż Nestle.:tak:

3. reklama
  4. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Generalnie dzieciakom wszelkie kaszki podchodza-chyba ze akurat nie lubi kasz:tak:
    Mój Adas wcina wszystkie,a córeczka kolezanki nawet nie chce patrzec na kasze:no:nie ma sensu wykupywac pół sklepu i marnowac-moze po prostu nie lubi ,a moze spróbuj za jakis czas i sie przekona:tak:

5. Paula21

Paula21 Grudzień '07

U nas każda kaszka jest mniam... :tak: Może tak jak dziewczyny piszą- nie lubi kasz i już. Moja chrześnica tak ma. Zawsze jak jadła kaszę to co łyżka się trząchała i był problem z jedzeniem. :sorry2:Teraz ma 2 latka i odstawiła jej kaszki. Dziecko ma super apetyt.

Może chcesz zastąpić posiłek który był kaszką inną wartościową pysznością.:-) Nestle ma nowe Misiowe Jogurciki (od 6 miesiąca) są pyszne i jeden kubeczek zaspokaja 25% (lub 20%, nie pamiętam dokładnie:dry:)dziennego zapotrzebowania na mleko. :tak:są cztery pyszne smaki. Polecam!:-):-):-)

6. Natka1218

Natka1218 Zaangażowana w BB

U nas hiciorem jest morelowa Nestle ale tylko na wodę ( nie wiem jak ten mój łobuz to poznaje) oraz hippa przysmak na dobranoc w słoiczku - kaszka manna - i tu genialnie je waniliową, z owocami, biszkoptami , gruszkami i bananami

7. misiasia

misiasia Zaciekawiona BB

Hej, Jasiek w zasadzie wszystkie kaszki je, a jak nie chce mieszam mu kaszkę z deserkiem i wtedy wciąga bez problemu. Najgorzej zniósł mój eksperyment jak mu dałam kaszkę do picia z kartonika Nestle. Pół nocy z głowy, maluszka strasznie bolał brzuszek więc osobiście nie polecam.
    Powodzenia

8. rybcia28

rybcia28 Aktywna w BB

Witam!
    Również polecam kaszki z Nestle. Moja córcia zajada się ostatnio kaszką ryżową z owocami leśnymi. Kupiłam o takim samym smaku z Bobovity, jednak nie umywa się do Nestle. Padła tu dobra propozycja podawania jogurcików. Polecam Misiowe Jogurciki z Nestle, ale myślę, że lepsze są z Hippa Owoce&Jogurt. Czasami można pokombinować i dodać deserek do kaszki lecz wydaje mi się, że wówczas muszą współgrać ze sobą smaki.
    Pozdrawiam

9. Kyniol_73

Kyniol_73 Zaangażowana w BB

My podajemy tylko kleik kukurydziany i ryzowy...mieszając go z owocami ze słoiczka np Gerbera. Mała jest uczulona na mleko a w składzie tych innych kaszek często ten składnik występuje.
    Po drugie nie podajemy małej cukru i soli a cukier i pochodne to ulubione składniki kaszek...jakoś trzeba uzależnić dzieci aby chętnie mamy kupowały te produkty:)

10. reklama
  11. misiasia

misiasia Zaciekawiona BB

tyle, że Jasiek kaszki je a kleiki jakoś nie bałdzo. Zwłaszcza jak próbowłam mu na noc mleko zagęścić kleikiem ;) pluje dalej niż widzi

12. Kira24

Kira24 Mamusia Adasia:)))

Są 2 rodzaje kaszek ryżowe-do nich dodaje sie mleko-takie jakie akurat pije dzidzia,bądź samą wode-ja tak czesto robie i dodaje owoce,i mleczno-ryżowe które zawieraja w skladzie mleko modyfikowane:tak:

Poleć forum