reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaka niania i monitor oddechu?

Mam synka z padaczką, więc kamerka i monitor oddechu to u nas absolutny must have.
Kupiłam zestaw ze strony Luvion - monitor oddechu Babysense 7 i niania Grand Elite 3 Connect.
Monitor bardzo czuły, piszczy, jak dziecko wyjdzie z łóżeczka, ale niestety kilka razy zdarzył nam się "fałszywy alarm", który oczywiście wywoływał zawał ;) Na szczęście na 3 lata użytkowania takie akcje zdarzyły się 4 czy 5 razy, więc znośnie.
A niania urzekła nas połączeniem wifi, możemy być z mężem 200km od domu i podglądać na telefonie, czy Synek śpi, czy broi ;)
Ja się przyjechałam na Luvion i każdemu będę odradzać zakup. Mam komplet: 4 kamery monitor i tzw most do połączenia z wifi z 2016 za spore pieniądze. Zepsuł się monitor i cały zestaw do wyrzucenia, brak serwisu pogwarancyjnego lub możliwości dokupienia zepsutego artykułu. Cały zestaw nie do użytku przy drugim dziecku. I to jest eco...
 
reklama
Mam synka z padaczką, więc kamerka i monitor oddechu to u nas absolutny must have.
Kupiłam zestaw ze strony Luvion - monitor oddechu Babysense 7 i niania Grand Elite 3 Connect.
Monitor bardzo czuły, piszczy, jak dziecko wyjdzie z łóżeczka, ale niestety kilka razy zdarzył nam się "fałszywy alarm", który oczywiście wywoływał zawał ;) Na szczęście na 3 lata użytkowania takie akcje zdarzyły się 4 czy 5 razy, więc znośnie.
A niania urzekła nas połączeniem wifi, możemy być z mężem 200km od domu i podglądać na telefonie, czy Synek śpi, czy broi ;)
To ta kamera xiaomi tak samo działa a wiele tańsza. Mi monitor raz się tylko włączył ale głupia nie dołożyłam blaszki jak mała zaczęła się przemieszczać i to dlatego. Oczywiście był zawał 🙈
 
Ja się przyjechałam na Luvion i każdemu będę odradzać zakup. Mam komplet: 4 kamery monitor i tzw most do połączenia z wifi z 2016 za spore pieniądze. Zepsuł się monitor i cały zestaw do wyrzucenia, brak serwisu pogwarancyjnego lub możliwości dokupienia zepsutego artykułu. Cały zestaw nie do użytku przy drugim dziecku. I to jest eco...

Kurcze, to ja narzekać absolutnie nie mogę, ale serwisowałam monitor w trakcie gwarancji - wymieniono mi cały komplet na nowy, po tygodniu od wysłania miałam nowe urządzenie w domu...
Mój brat natomiast ma samą kamerkę, bo monitor upadł i nie działa i korzystają z aplikacji na telefonie...
 
Cześć, ja też szukam dobrej elektronicznej niani 🙂 mamy sypialnie i pokój małej na poddaszu, a kuchnię na dole. Dlatego szukam czegoś, co sprawdzi się w takiej sytuacji.
 
Jak ten xbillitz Kinder się sprawdza? Ja bym wolała coś z monitorem, żeby zostawiając dziecko z kimś np. dziadkowie nie musieć telefonów konfigurować itp.
Tak mam nawet dwie takie same żeby były nad łyżeczkami każdej 😊 jak dla mnie spełnia funkcje wystarczająco. Mam dom i spokojnie łapie nawet na dworze a kamery na pietrze są
 
reklama
Jak ten xbillitz Kinder się sprawdza? Ja bym wolała coś z monitorem, żeby zostawiając dziecko z kimś np. dziadkowie nie musieć telefonów konfigurować itp.

Ja robię tak, że dziadkom zostawiam odpalony tablet - większy obraz, niż na monitorze, odpada konfigurowanie ich telefonów, a my z mężem i tak podglądamy na swoich telefonach :)
 
Do góry