reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Jaki monitor oddechu?

marzena9

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
witam. Poradzcie jaki monitor oddechu jest dobry?
na allegro sa 3 do wyboru:
nanny
angelcare
babbysense
ktory polecacie? Albo ktorego nie polecacie?
pozdrawiam.

reklama

marzena9

Rozwiązania
0
ten link  jest chyba niewlasciwy ;)
pozdrawiam

kaśka76

Rozwiązania
0
Marzena: nie umiem Ci powiedzieć, który z nich bedzie lepszy. my mamy angelcare, model bez niani. jak na razie sprawuje się bez zarzutu i mam nadzieję, że nas nigdy nie zawiedzie. baterię wymieniam raz na 3 miesiące.

Rozwiązania
0
ja tez mam angelcare i na razie jest ok i mam nadzieje ze tak pozostanie

Mandarynka

Maj 2006, Kwiecień 2009
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Ja też mam Angelcare z nianią - polecam. Kilka razy włączył mi się już alarm - gdy mała usnęła bardzo głęboko i miała bezdech. Od razu byłam na nogach i nią poruszałam, żeby wzięła oddech. Super wynalazek.

JU

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Też mam angelcare, ale tak właściwie to nie wiem po co go kupowałam bo Nelka śpi wszędzie tylko nie w swojej kołysce :). Jest bardzo towarzyska wiec wszędzie ją ze sobą nosze, posypia w leżaczku, na kanapie, w moim łózku etc. Narazie monitor włączał się tylko wtedy gdy zapominałam go wyłączyć jak ją wyjmowałam ze wspomnianej kołyski po krótkiej drzemce.

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Miasto
K-K
Rozwiązania
0
po przeczytaniu waszych postow zakupilam na alegro uzywany algelcare; cena 202,50; nowy kosztuje ponad 350 wiec zaoszczedzone 150 zeta postanowilam zainwestowac w lezaczko bujaczek hustawke z fishera :D

Rozwiązania
0
Witam. Na allegro znalazłam monitor oddechu Angelcare100. Czy ktoś miał jakieś doświadczenie z tym konkretnym modelem, jeżeli tak, to jakie odczucia. Czy się sprawdził?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry