reklama

Jaki monitor oddechu?

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez marzena9, 14 Lipiec 2006.

1. marzena9

marzena9 Fanka BB :)

witam. Poradzcie jaki monitor oddechu jest dobry?
    na allegro sa 3 do wyboru:
    nanny
    angelcare
    babbysense
    ktory polecacie? Albo ktorego nie polecacie?
    pozdrawiam.

2. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

3. reklama
  4. marzena9

marzena9 Fanka BB :)

ten link  jest chyba niewlasciwy ;)
    pozdrawiam

5. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

Marzena: nie umiem Ci powiedzieć, który z nich bedzie lepszy. my mamy angelcare, model bez niani. jak na razie sprawuje się bez zarzutu i mam nadzieję, że nas nigdy nie zawiedzie. baterię wymieniam raz na 3 miesiące.

6. kusia78

kusia78 Początkująca w BB

ja tez mam angelcare i na razie jest ok i mam nadzieje ze tak pozostanie

7. Mandarynka

Mandarynka Maj 2006, Kwiecień 2009

Ja też mam Angelcare z nianią - polecam. Kilka razy włączył mi się już alarm - gdy mała usnęła bardzo głęboko i miała bezdech. Od razu byłam na nogach i nią poruszałam, żeby wzięła oddech. Super wynalazek.

8. JU

JU Aktywna w BB

Też mam angelcare, ale tak właściwie to nie wiem po co go kupowałam bo Nelka śpi wszędzie tylko nie w swojej kołysce :). Jest bardzo towarzyska wiec wszędzie ją ze sobą nosze, posypia w leżaczku, na kanapie, w moim łózku etc. Narazie monitor włączał się tylko wtedy gdy zapominałam go wyłączyć jak ją wyjmowałam ze wspomnianej kołyski po krótkiej drzemce.

9. dzikuska

dzikuska Wrześniowe mamy'06

po przeczytaniu waszych postow zakupilam na alegro uzywany algelcare; cena 202,50; nowy kosztuje ponad 350 wiec zaoszczedzone 150 zeta postanowilam zainwestowac w lezaczko bujaczek hustawke z fishera :D

• Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  10. reklama
  11. basiaga

basiaga Początkująca w BB

Witam. Na allegro znalazłam monitor oddechu Angelcare100. Czy ktoś miał jakieś doświadczenie z tym konkretnym modelem, jeżeli tak, to jakie odczucia. Czy się sprawdził?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

12. megusek

megusek Fanka BB :)

Poleć forum