reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki monitor oddechu?

Witam,

Przygotowuję się do kupienia angelcare.

Kupiliśmy z żoną materac kokosowy czy będzie pod nim działał prawidłowo?
Ponadto czy urządzenie można stosować w kołyskach? Kołyska która kupiliśmy posiada blokadę ale zastanawiam się czy jest ona na tyle sztywna aby nie wprowadziła w błąd?

Jakie są wasze doświadczenia?

Pozdrawiam
Jarek
 
reklama
Ja mam ten monitor oddechu i moge go polecic tylko ze ja go stosuje w lozeczku z kolyski zrezgnowalam
 
polecam angelcare. uzywamy go 5 miesiecy i jestesmy bardzo zadowoleni. to model z nianią. mimo tego że mieszkamy w mieszkaniu a nie w domu to niania się zdecydowanie przydaje. jak jest glosno w pokoju to nie trzeba nasluchiwac czy Mała się obudziłą bo wiadomo że niania dałaby znać. Można też bez stresu iść się wykąpać jak się jest samemu z dzieckiem w domu. Przydała nam się też na wyjeździe - bylismy spokojni na ognisku z monitorem w dloni podczas gdy Zosia spała na pietrze w domu obok. :tak: Niestety monitor oddechu tam nie działał - w łóżeczku turystycznym jest problem z zainstalowaniem.

pod materacem kokosowym bedzie jak najbardziej dzialac - mamy taki i wszystko funkcjonuje bez zarzutu

co do kolyski nie mam bladego pojecia bo nie posiadalismy takowej, ale to pewnie jarek dla potomnosci moglby napisac.
 
Ja mam wcześniaka. Polecono mi monitor Angelcare w Centrum Zdrowia Dziecka - kupiam z niania model 401 - jest super - na razie zrobiłam tylko próbę ustawiając czułość. Oby nigdy nie musiał mnie alarmować. Aaa ten mój ma akumulatorki i ladowarki (2 komplety) wiec nie muszę wymieniać baterii. Co do ceny to wcale na allegro nie jest najtaniej. No chyba ze używany - ale takim to ja nie ufam za bardzo w końcu chodzi o życie mojego dziecka. W kilku sklepach jest taniej niż na allegro np. tu: Angelcare AC-401 - Monitor oddechu z nianią elektroniczną :: Wszystko.dla.dziecka.pl
3m cie się ciepło
ewa
 
My też mamy Angelcare ac 401 z nianą, zarówno monitor jak i niania działają rewelacyjnie ale co do pytania o kołyskę obawiam się że nie będzie prawidłowych wskazań.
Już tłumaczę dlaczego, my mamy podłogę na legarach a więc nie jest sztywna tylko się ugina i nawet jak wyjmiemy Małego z łóżeczka a ktoś przechodzi koło niego, to niania pokazuje jakby dziecko było w łóżeczku i oddychało_Obawiam się że tak samo może być z bujającą się kołyską. Takie mam spostrzeżenia, może komuś się przydadzą.

 
My także używamy Angelcare ac 401 z nianą i spisuje się relecayjnie. Używamy w zwykłym łóżeczku, w łóżeczku turystycznym i jak Aluś był mniejszy to nawet w wózku (w gondoli) kilka razy włączył nam się ostrzegawczy alarm, i razem z mężem byliśmy na równych nogach. Nie wyobrażam sobie życia bez tego urządzenia, tym bardziej, że Aleks miał bezdechy:-(
 
maty sensoryczne stosowane w nianiach Angel Care są niesamowicie czułe. Dlatego tak skutecznie wykrywają ruch brzuszka dziecka w trakcie oddychania. Gdy pierwszy raz to testowaliśmy byliśmy zaskoczeni jak dobrze działa wykrywanie ruchu przez różne materace. mlodytata.pl - Monitor oddechu z funkcją niani elektronicznej AngelCare AC401 - test | mlodytata.pl

W przypadku gdy ktoś nie może zastosować mat sensorycznych dobrym rozwiązaniem może okazać się coś takiego mlodytata.pl - Monitor oddechu - Respisense ditto | mlodytata.pl
 
reklama
Temat już jest stary, ale odświeżam, bo może komuś się przyda.
Ja mam monitor Snuza i uważam, że jest to najlepszy zakup z całej mojej wyprawki. Pomijam to, że pełni on funkcję czujki i alarmu, co daje mi ogromny spokój. Snuzę chwalę za to, że w przeciwieństwie do innych (chyba jeszcze jedna firma robi tego typu monitory ale nie pamiętam jaka) można miec ją zawsze i wszędzie, w łóżeczku, foteliku samochodowym, wózku... - ją się przyczepia do pieluszki lub ubranka maluszka. Jak mój synek śpi na brzuszku, to przyczepiam ją na pleckach. Poza tym można wymieniać w niej baterię i może służyć dzieki temu wielu dzieciom. Ja kupiłam używaną na allegro.
Naprawde super sprawa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry