reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

monitor oddechu

Inke niby nie przeszkadza, ale jednak jak my mieliśmy włączony monitor jak mała miała ok 3 miesięcy to bardzo często się budziła, wyłaczaliśmy go i spała o wiele lepiej.
Ja osobiście odradzam monitor, jeżeli maluch nie ma jakiś specjalnych wskazań do tegoż urządzenia to naprawdę nie polecam. My 3 razy w nocy mieliśmy alarm jak córka byłą malutka i to były okropne chwile. Około 4-5 miesiąca zrezygnowaliśmy zupełnie.
matosia, alarm mieliście z powodu bezdechu dziecka, czy z powodu "wady"monitoru", bo jesli z powodu bezdechu, to chyba to urządzenie jest wręcz koniecznością...?
 
reklama
Inke niby nie przeszkadza, ale jednak jak my mieliśmy włączony monitor jak mała miała ok 3 miesięcy to bardzo często się budziła, wyłaczaliśmy go i spała o wiele lepiej.
Ja osobiście odradzam monitor, jeżeli maluch nie ma jakiś specjalnych wskazań do tegoż urządzenia to naprawdę nie polecam. My 3 razy w nocy mieliśmy alarm jak córka byłą malutka i to były okropne chwile. Około 4-5 miesiąca zrezygnowaliśmy zupełnie.
Kazdy ma i robi jak uwaza.
Moja mala nie miala stwierdzonego bezdechu, od poczatku spi u siebie w lozeczku, i od poczatku ma monitor wlaczany na noc, baaa nieraz wlaczam nawet podczas jej drzemek w dzien- wlaczam wtedy monitor i nianie, bo mala zostaje sama wtedy w pokoju. Ja wlaczam dla mojego spokoju - w nocy MI sie spi lepiej, czy corce lepiej czy gorzej- nigdy nie widzialam roznicy, bo miala pare nocy bez wlaczonego monitora.
Teraz ma dzidzia juz 8miesiecy, gdy na wyjazdach jestesmy nie zabieramy monitora czy niani, mala spi wtedy w lozeczku turystycznym, ale w domu to juz chyba mam taki nawyk ze wlaczam :)
Wiem, wiem juz powinnam monitora sie pozbyc, ale sama niania zawsze bedzie mi przydatna :tak: A te plytki na dnie lozeczka nam nie przeszkadzaja, wiec niech sobie beda
Ania. Wielki usmiech dla ciebie :rolleyes:
 
Do góry