reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

reklama
Ja kupiłam sobie suva, bo podobno takie są bezpieczniejsze. Niestety to, że bezpieczniejszy nie oznacza, że niezawodny. Młodym mausiom radze zawsze mieć przy sobie jakiś numer telefonu do pomocy drogowej, w razie gdyby było potrzebne holowanie 24h bo nigdy nie wiadomo co i kiedy nas zaskoczy.
 
Ja kupiłam autko w at garage z łodzi, no bo kocham peugeoty, bardzo mi się podoba ich design. Mam model 208, który jest bardzo zgrabny i kobiecy. Potrzebuję auto do jazdy na mieście,ale wiadomo żeby maluszek się zmieścił i muszę przyznać, że ten model spełnia te warunki. Teraz na zimę jak kupisz w atgarage to dostaniesz specjalną oferte wiec warto się pośpieszyć i jakies częsci na zime zgarniesz przynajmniej ;D
 
Wydaje mi się że każde autko dobre jeżeli mamy jedno ,dwoje dzieci. Ale kiedy pociech jest więcej no to już trzeba coś większego znależć ;-)
 
Rozważalaś opcję najmniejszego autka czyli Smarta? Jak masz małe dziecko to fotelik wejście obok kierowcy. Na zakupy idealne, i wiadomo, ze jak masz jeszce malucha to tyle nie jeździsz. Po co przepłacać. Jak już rozpatrujesz opcję leasingu to smarty są chyba mocno poniżej 500zł. Koszt niewielki a autko piękne i wszędzie wciśniesz:-)
 
Od ponad roku mam Smarta i mogę potwierdzić, że to dobry wybór. Ja i mój 2 letni junior, bez problemu się mieścimy :p Dużą zaletą takiego samochodu, są niskie koszty utrzymania.
 
reklama
O Samrcie słyszałam wiele pozytywnych opinii. Nie mam dużego budżetu i zastanawiam się, jakie są realne koszty utrzymania tego maluszka ?
 
Do góry