reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki samochód dla mamy z dzieckiem?

. Nie mam dużego budżetu i zastanawiam się, jakie są realne koszty utrzymania tego maluszka ?
Nie chcę aby to brzmiało protekcjonalnie, ale wszystko zależy ile jeździsz ?;) Ja wydaję około 200 zł miesięcznie. Do tego dochodzi ubezpieczanie( po 10 latach bezkolizyjnej jazdy mam sporo zniżek) i w tamtym roku zapłaciłam około 550 zł. Moim zdaniem to niewiele, zwłaszcza za komfort jazdy po mieście:).
 
reklama
Duży bagażnik to podstawa, zwłaszcza jak chcecie się gdzieś wybierać. My z tego powodu zmieniliśmy naszą Micrę na Volvo v70
 
Najważniejsze, zeby miał duży bagażnik i sam bym duży, bo wtedy pewniej i bezpieczniej sie jeździ:) Może opel zafira?
 
Samochód rodzinny to często bardzo trudny wybór. Z jednej strony szukamy oszczędności, a z drugiej zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo naszych bliskich. Dlatego najlepszym wyborem będzie szukanie albo samochodu używanego z gwarancją, kupionego przez autoryzowanego dealera albo wybór nowego. Jeżeli zdecydujecie się na opcję numer dwa, to warto zastanowić się jaka marka sprosta oczekiwaniom. Patrząc na recenzje branżowe to Dacia - https://salon.dacia.pl/ cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Do tego możemy skorzystać z atrakcyjnych form finansowania zakupu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry