reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla lutowego dziecka?

kwasia mam pytanko ten wózek co kupiłas to jakiejś firmy konkretnej ? kupowałas na allegro czy jak ? bo ja właśnie też będe kupować tylko gondole i tak z tego co widze to właśnie o bardzo podobnym myślałam jak Ty. Jak piszesz do tego że jest fajny to kolejny plus który przemawia za nim. Mówisz że ok ? ja osobiście obawiałam sie o jego stabilność.
 
reklama
a.m.g. wózek kupiłam w sklepie, na allegro widziałam podobne ale one na pierwszy rzut oka wyglądają na bardzo ciężkie, jakie było moje zdziwienie jak w sklepie zobaczyłam jaki on jest lekki, szczerze to lżejszy wózek jaki widziałam to chyba parasolka spacerówka. Na razie nie testowany z dzieciem w środku więc tylko mogę powiedzieć jak ogólnie się "sprawuje" teraz. Bardzo lekki, gondola duża bo ma 87 cm, podwyższane oparcie więc dzidziol długo pojeździ w niej. Stabilny jak dla mnie to jest i to bardzo, więc z wywrotką ciężko, on jest dość dużym wózkiem więc pewnie jakoś ma tam ten środek ciężkości odpowiednio ustabilizowany, ale na tym to się nie znam...
A firma to Pure, model Basic, na necie niestety nie znalazłam za wiele na ten temat, ale na metkach itp. napisane jest, że dystrybutorem tego wózka jest jakaś słowacka firma i ich strona to purebaby.sk a wózek który ja mam to ten Nový Basic konečne dorazil... a kolor brązowy :-)

Jakbym Ci miała coś polecić to lepiej oglądnij tego typu wózek w jakimś sklepie wcześniej...ja na allegro jak widziałam podobne, to powiem Ci, szczerze że bym go na pewno nie kupiła a w sklepie to był jeden z pierwszych na który uwagę zwróciłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki kwasiu !!!
Szukam opinii na temat tego rodzaju wózków ponieważ w moim mieście jest 150 aptek, 150 supermarketów ( w tym 30 całodobowych !!) szpital wojewódzki, a tylko jeden sklep z wózkami dla dzieci gdzie UWAGA UWAGA wózków może jest z 10 w tym wszystkie wielofunkcyjne !!!

Jestem z natury ufnym człowiekiem i jeśli chodzi o wygodę mało wymagająca więc jak już usłyszę od kogoś że coś jest dobre, tak jak w przypadku tego wózka, to nie mam obaw przed zakupem internetowym. Tylko teraz problem że go nie ma na allegro !!! oj oj będzie trzeba szukać

znalazłam coś takiego
http://allegro.pl/wozek-hebart-torba-promocja-waga-11-5-kg-manufa-i2967028972.html
myślisz że to będzie podobny bo jakos tak mi sie wydaje
 
Ostatnia edycja:
rzeczywiście, bardzo podobny do tego mojego :-) też właśnie widziałam, że tego Pure Basic na allegro nie ma, w ogóle, bardzo mało na internecie o nim jest...

a.m.g. ten Hebart bardzo fajny wózeczek, bardzo podobny do mojego, waga mniej więcej taka sama więc leciutki na pewno. Ten też fajnie wygląda, parametry podobne to tego co mam ja i do tego jeszcze parasolkę w gratisie dają :-) Wózek Głęboki SKYLINE SIMPLY |KOŁA 12"|NEW (2971902072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. opinie na necie też ma dobre, no ale sama z nim nie miałam styczności więc nie wiem dokładnie jak się sprawuje. Z resztą ja swój też dopiero będę testować więc póki co mam ubogą wiedzę na temat funkcjonalności :-)

ogólnie te wózki na tych paskach są bardzo lekkie, a u mnie to miało kluczową rolę w wyborze wózka, no i duża gondola również...na początku nie brałam pod uwagę w ogóle takiego typu wózka ale w sklepie jak go zobaczyłam to zmieniłam zdanie :)
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj przyszedł wózeczek, na zdjęciach wydaje się zgrabniejszy i mniejszy niż w rzeczywistości ale i tak nam się podoba:-)
euro_cart_passo_d.jpg
 
Agaod wózeczek bardzo fajny (podobny do naszego :-)) a z tym rozmiarem to u nas było tak samo w sklepie wśród innych wydawał się normalny ale w domu solo to mam wrażenie, że to kolos :happy:
 
martik, ja mam kolorek taki jak na zdjęciu
smoniczka, no właśnie szukałam czegoś podobnego do Twojej furki :-)
decyzję o zakupie akurat tego wozu podjęłam gdy zobaczyłam, że ma przykrycie na kosz na zakupy:rofl2:
 
reklama
jak sie sprawdzaja wozki ? Ja ogolnie jestem zadowolona, mały minus za piankowe koła, na nieodsniezone chodniki trzeba je blokować, po ubitym śniegu jest ok, a po chodniku jedzie się mega fajnie :-D
 
Do góry