reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
Dziewczyny aż Wam zazdroszczę takich furek dziecięcych:-D Naprawdę super:tak:

Karolina moja koleżanka tutaj w IE ma identyczny wózek i w takich samych kolorach i mi osobiście on się bardzo podoba, a i ona jest z niego zadowolona:tak:
 
Karolina śliczny jest ten wózeczek...tez miałam chrapkę na niego no ale niestety za nowy model nie dostane używanego:crazy: Kolorystyka tych wózeczków mnie po prostu powaliła....superaśne....:tak:
 
reklama
No właśnie te kolory. Jak zobaczyłam ten wózek na ulicy (jeszcze nie byłam w ciąży), no to normalnie zapragnęłam właśnie taki wózek dla naszego Dzidziusia.
 
Do góry