reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek dla naszego skarba

reklama
no super...

a czemu ne x-lander?? chciałam mieć małą spacerówkę juz później...poprostu i to było najlepsze rozwiązanie..
 
ja tez juz mam wozio..trochew wczesnie ale byla oferta i napalilam sie. first safety kombi w kolorze BLACK...
 
Susu super bryczka.
A nie boisz sie,że ci sie Lusia rozleniwi na takiej podstawce.Sama sie zastanawiałam,a teraz widzę,że dobrze,ze nie kupiłam tej doczepki,Kuba bardzo sie wyrobił i maszeruje długie odległości,a czasem zabieramy rowerek,czy hulajnoge i młody szaleje.a ja jestem spokojna,że ma duża dawke ruchu na świerzym powietrzu.

Karola świetne kolorki waszej karocy dla malutkiej.
 
Susu ja też kupiłam tą podstawkę.Wg. mnie to ekstra sprawa nie muszę kręcić głową dookoła w jakimś centrum handlowym czy przypadkiem Szymek gdzieś nie zaginął w tłumie no i stwierdziliśmy że jeśli wszysko by poszło zgodnie z planem i udałoby się zimą polecieć na jakiś urlop to na lotnisku będzie petarda.
Każdy kto leciał z dzieckiem wie o co chodzi tam nie ma sentymentu że dziecko że wózek.jeden pilnuje dziecko drugi walizek a inni lecą na złamanie karku.

a z tym rowerem hmm pewnie że można i tak ale jak gdzieś wypad daleko od domu to jak te wszystkie sprzęty zabrać?????u nas nawet wypad do Gdańska to wyprawa a teraz dojdzie dodatkowa torba wózek i znając Szymka chwilę by jechał a później sru na plażę albo na plac zabaw i co z tym rowerem???
ja tam polecam te deski przecież one nie muszą być podpięte cały czas.

wózek fajny-a też czarny???
 
Karola no każdy ma swoje racje.Ja nie zabieram sama dzieci do centrum handlowego,zawsze ktos ze mna jest do pomocy,mąz,czy mama,z reszta rzadko zabieram tam dzieci.Ale moje dziecko bardzo grzeczne,więc trzyma sie wózka,albo mojej ręki,nie ma problemu.A samochód mamy duzy,wiec spoko mieścimy i wózek i rowerek.
 
też uważam każdy ma swoje potrzeby.my mimo dużego auta zawsze załadowani bo ja zabieram na weekend rzeczy jak na tydzień no ale rower i wózek z gondolą nie ma szans by w bagażniku się to wszystko zmieściło no chyba że bym tylnej szyby nie widziała:-D
 
reklama
Susu fajny wózeczek i fajny kolor...i kolor mój ulubiony..

własnie w tym peg perego są takie podstawki dla drugiego dziecka, co może i się sprawdzi...niestety nasz Filip jest starsznie leniwy..
 
Do góry