reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Ewcia81, 11 Kwiecień 2007.

1. Ewcia81

Ewcia81 Gość

Mój synek nazywa się
    Mateusz Andrzej
    Mateusz wymyśliłam ja,a Andrzej to po zmarłym tacie mojego mężą,którego Mateuszek nie poznał.

2. sewa

sewa mamuśka ;-)

Ewcia mój syn ma tylko jedno. Długo zastanawialiśmy się nad imieniem dla niego, no i jak już wymyśliliśmy Jędrzeja, to zostało tylko jedno. Była opcja, że będzie miał drugie imię po moim ukochanym dziadku, no ale Stefan..... Dziadek był wspaniały, ale to imię trochę mało fajne;-) I tak oto mam jednoimiennego smyka.

3. reklama
  4. punta

punta Fanka BB :)

Ola ma tylko jedno imię. Miała mieć drugie (Julia po prabaci mojej, albo Rozalia po babci mojej lub męża), ale jej mamusia troszkę się zakręciła w USC i zorientowała się dopiero w domu, niby można jej jeszcze dopisać, ale całe ceregiele z tym związane- nie wiem czy to ma sens.
    Kacper matomiast ma drugie, wtedy zapisywał go mój mąż, a ja zażyczyłam sobie, żeby miał na drugie Michał. Tak jak mój pradziadek, no i zawsze mi się marzyło, że mój synek będzie miał na imię Michałek :)

5. Novaczka

Novaczka Fanka BB :)

Martyna Dominika
    Martyna- wariacje na temat Marty, która była matką chrzestną naszego związku z moim mężem.
    Dominika- od patrona ciąż z kłopotami- św. Dominika.

6. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

Krystian- Krystyna i Jan pradziadkowie (małżeństwo żyjący) mojego synka
    Piotr - dziadek (nieżyjący)

7. Inja

Inja Mama Madzi i Nulci

Nasza córcia ma dwa imiona Magdalena Maria

8. Buziasia

Buziasia Gość

Jakub, Tomasz.
    Jakub - wybor mojego męża, tak ustalilismy ze jak bedzie dziewczynka ja wybieram imie jak chlopiec on. Drugie imię po mężu.

9. Wiki_28

Wiki_28 styczeń '02 lipiec '05

Wiktoria Maria
    Wiktoria - imię, które niezmiennie podoba mi się od wielu, wielu lat, kiedy jeszcze nawet nie myślałam o zachodzeniu w ciążę
    Maria - rodzinna tradycja, moja prababcia miała tak na imię i moja babcia, mama i ja mamy tak na drugie

Oliwier Piotr
    Oliwier - poprostu fajne imię, które bardzo podoba się mi i mężowi
    Piotr - tak ma na imię mój mąż, to po nim nasz synek nosi to imię

10. reklama
  11. Milka26

Milka26 Fanka BB :)

Olaf Dariusz Olaf to moj pomysl Dariusz po tatusiu :-)

12. Elma

Elma Małgosia

Nadia Małgorzata

Nadia - nadzieja - leczyłam się zanim zaszłam w upragnioną ciąże a sama ciąża też była zagrożona a poza tym bardzo nam się to imię podobało.

Małgorzata - po Mamusi :-)

Poleć forum