reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

E

Ewcia81

Gość
Mój synek nazywa się
Mateusz Andrzej
Mateusz wymyśliłam ja,a Andrzej to po zmarłym tacie mojego mężą,którego Mateuszek nie poznał.
 
reklama
Ewcia mój syn ma tylko jedno. Długo zastanawialiśmy się nad imieniem dla niego, no i jak już wymyśliliśmy Jędrzeja, to zostało tylko jedno. Była opcja, że będzie miał drugie imię po moim ukochanym dziadku, no ale Stefan..... Dziadek był wspaniały, ale to imię trochę mało fajne;-) I tak oto mam jednoimiennego smyka.
 
Ola ma tylko jedno imię. Miała mieć drugie (Julia po prabaci mojej, albo Rozalia po babci mojej lub męża), ale jej mamusia troszkę się zakręciła w USC i zorientowała się dopiero w domu, niby można jej jeszcze dopisać, ale całe ceregiele z tym związane- nie wiem czy to ma sens.
Kacper matomiast ma drugie, wtedy zapisywał go mój mąż, a ja zażyczyłam sobie, żeby miał na drugie Michał. Tak jak mój pradziadek, no i zawsze mi się marzyło, że mój synek będzie miał na imię Michałek :)
 
Martyna Dominika
Martyna- wariacje na temat Marty, która była matką chrzestną naszego związku z moim mężem.
Dominika- od patrona ciąż z kłopotami- św. Dominika.
 
Krystian- Krystyna i Jan pradziadkowie (małżeństwo żyjący) mojego synka
Piotr - dziadek (nieżyjący)
 
Jakub, Tomasz.
Jakub - wybor mojego męża, tak ustalilismy ze jak bedzie dziewczynka ja wybieram imie jak chlopiec on. Drugie imię po mężu.
 
Wiktoria Maria
Wiktoria - imię, które niezmiennie podoba mi się od wielu, wielu lat, kiedy jeszcze nawet nie myślałam o zachodzeniu w ciążę
Maria - rodzinna tradycja, moja prababcia miała tak na imię i moja babcia, mama i ja mamy tak na drugie

Oliwier Piotr
Oliwier - poprostu fajne imię, które bardzo podoba się mi i mężowi
Piotr - tak ma na imię mój mąż, to po nim nasz synek nosi to imię
 
reklama
Nadia Małgorzata

Nadia - nadzieja - leczyłam się zanim zaszłam w upragnioną ciąże a sama ciąża też była zagrożona a poza tym bardzo nam się to imię podobało.

Małgorzata - po Mamusi :-)
 
Do góry