reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie jest drugie Imię waszego dziecka i po kim nadane???

Maja Julia

Maja - bo tak nam sie spodobało
Julia - bo kiedys nam sie podobało, a pozatym ja nie chciałam drugiego imienia dla Mai, ale mój mąż postawił na swoim :baffled: bo jego babcia tak miała na imię
 
reklama
jagoda aleksandra, oba wyierał tauś, ja chciałam igę jaśminę, ale on się uparł, więc ja odpuściłam;-)
 
Marcin Roman
Marcin - to nasz typ jeszcze przedciążowy
Roman - imiennik mojego taty (śmiejemy się, że imię po jednym dziadku a nazwisko po drugim):-)
 
Mój synek to Maksymilian Tomasz.
Maksymilian to imię wybrane przez mojego męża, do którego długo nie mogłam się przyzwyczaic, bo tak miał na imię mój dawny chłopak, który zginął tragicznie w czasie gdy byłam w ciąży. Ale mąż uparł się na Maksia i zaraz po porodzie, przy którym dzielnie asystował mimo komplikacji (kleszcze) zapytał czy może być Maksio.... więc nie mogłam mu odmówić! A teraz już to imię przestało mi "się kojarzyć" i jest ok.
Tomasz - po tatusiu :-)
 
reklama
Michalina nie ma drugiego imienia.....poszlismy ja zarejestrowac i pani zapytała a jakie drugie imię???? zamurowało nas troche bo nie myslelismy o tym wcale, ale babka powiedziała ze nie musi miec, wiec problem z głowy......wystarczy ze pierwsze ma długie :)
Teraz jednak żałuje ze nie dostała drugiego imienia, imienia mojej mamy Lucyna....zazwyczaj drugie imie ma własnie jakaś historię i sama pamietam ze miło było mi słuchac opowiesc o mioch..
Jestem Marta Agnieszka, bo mojej pra babci i jej siostrze bliźniaczce :-):-):-)
 
Do góry