reklama

Jakie zabawki???

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez micrus, 14 Luty 2008.

1. Miłka79

Miłka79 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój starszy synek bawił się drobnymi grzechokami, takie łatwiej nauczył się chwytać i nie były mu za ciężkie. Młodszy teraz też chwyta delikatne i lekkie zbawk. A karuzela-niezastąpiona i w uspakajaniu i w nauce chwytania, ale jeden warunek-delikatna melodyjka :)

2. lilithbb

lilithbb Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek ma autko FP
    i fajnie się nim bawi,
    bez problemów kręci kółkiem, nie mówiąc już o grzechotce, która pochłania całą jego uwagę
    Zwykle nastawiamy autko na kręcenie się w koło
    i uczę Kubusia skojarzenia przyczyna-skutek
    tzn ruch grzechotką autko jedzie i widzę że już powoli kapuje o co chodzi

Z zabawek jeszcze mamy robaki bawiaki,
    które także chętnie polecam.
    One z kolei uczą dziecka manipulacje, gdy coś przekręci, naciśnie wyskakuje robaczek.

Ich plusy są takie że dziecko skupia uwagę na 1 rzeczy,
    np robaczki nie grają, nie świecą. Dziecko uczy się po prostu manipulacji, nic nie odwraca jego uwagi.

3. reklama
  4. gucioo

gucioo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak mogę coś polecić to piankę do lepienia moon dough od Cobi. Jest super, miękka bardzo, idealna dla malutkich rączek. u nas mój syn ją uwielbia a ja sama się też lubię bawić i wyciskać różne kształty :D

5. paulina126

paulina126 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W zeszłym tygodniu zakupiłam zestaw „Tęcza” na www.mychild.pl, które nauczyło moje dziecko rozpoznawać i nazywać kolory ;) Co Wy sądzicie o tej grze?

6. MamaWiktorii

MamaWiktorii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    całkiem fajne ;)\ale mojej małej chyba by się szybko znudziło bo ona lubi najbardziej zabawki głosowe ;)
    ostatnio kupiliśmy jej kule fisher price ulatwiajacą raczkowanie i mała po całym domu za nią pędzi jak szalona :-):-)

7. andzia111

andzia111 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a mój Oskar lubi samochody wszelkiego rodzaju , małe duże , na baterje a nawet te zepsute;-) byleby tylko koła miały :-p

8. Fajny Agutek

Fajny Agutek Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja z kolei byłem całkiem zawiedziony, myślałem, że to lepsza ciastolina bo nie wysycha i tańsza, ale jakoś straszne się brudziło w mieszkaniu, pyliło to i się sypało, porażka.

9. MamaWiktorii

MamaWiktorii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My jesteśmy obecnie na etapie klocków ,ale nie Lego ,bo za małe tylko większe typu Duplo i jeszcze większe oraz takie piankowe.Poza tym Wiki uwielbia jak jej się czyta,śpiewa , bawić się w chowanego wtedy robi takie śmieszne " a kuku" ;)

10. reklama
  11. andzia111

andzia111 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kupiliśmy Oskarkowi farby do malowania rękami - o matko niepytajcie co sie działo!!!:szok::-D powiem tylko że zabawa była bąbowa!! a farbki sie już skończyły :-)

12. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A u nas nie przejdą farbki, próbuję ale ucieka i woli rozrzucać zabawki po całym pokoju :no:

Poleć forum