reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie zabawki???

Miłka79

Zaangażowana w BB
Miasto
Wysoka k/Gorzowa Wlkp.
Mój starszy synek bawił się drobnymi grzechokami, takie łatwiej nauczył się chwytać i nie były mu za ciężkie. Młodszy teraz też chwyta delikatne i lekkie zbawk. A karuzela-niezastąpiona i w uspakajaniu i w nauce chwytania, ale jeden warunek-delikatna melodyjka :)

reklama

lilithbb

Początkująca w BB
Mój synek ma autko FP
i fajnie się nim bawi,
bez problemów kręci kółkiem, nie mówiąc już o grzechotce, która pochłania całą jego uwagę
Zwykle nastawiamy autko na kręcenie się w koło
i uczę Kubusia skojarzenia przyczyna-skutek
tzn ruch grzechotką autko jedzie i widzę że już powoli kapuje o co chodzi

Z zabawek jeszcze mamy robaki bawiaki,
które także chętnie polecam.
One z kolei uczą dziecka manipulacje, gdy coś przekręci, naciśnie wyskakuje robaczek.

Ich plusy są takie że dziecko skupia uwagę na 1 rzeczy,
np robaczki nie grają, nie świecą. Dziecko uczy się po prostu manipulacji, nic nie odwraca jego uwagi.

gucioo

Fanka BB :)
Jak mogę coś polecić to piankę do lepienia moon dough od Cobi. Jest super, miękka bardzo, idealna dla malutkich rączek. u nas mój syn ją uwielbia a ja sama się też lubię bawić i wyciskać różne kształty :D

MamaWiktorii

całkiem fajne ;)\ale mojej małej chyba by się szybko znudziło bo ona lubi najbardziej zabawki głosowe ;)
ostatnio kupiliśmy jej kule fisher price ulatwiajacą raczkowanie i mała po całym domu za nią pędzi jak szalona :-):-)

andzia111

Czerwcowa mama 2009
Miasto
sosnowiec
a mój Oskar lubi samochody wszelkiego rodzaju , małe duże , na baterje a nawet te zepsute;-) byleby tylko koła miały :-p

A ja z kolei byłem całkiem zawiedziony, myślałem, że to lepsza ciastolina bo nie wysycha i tańsza, ale jakoś straszne się brudziło w mieszkaniu, pyliło to i się sypało, porażka.

MamaWiktorii

My jesteśmy obecnie na etapie klocków ,ale nie Lego ,bo za małe tylko większe typu Duplo i jeszcze większe oraz takie piankowe.Poza tym Wiki uwielbia jak jej się czyta,śpiewa , bawić się w chowanego wtedy robi takie śmieszne " a kuku" ;)

andzia111

Czerwcowa mama 2009
Miasto
sosnowiec
Kupiliśmy Oskarkowi farby do malowania rękami - o matko niepytajcie co sie działo!!!:szok::-D powiem tylko że zabawa była bąbowa!! a farbki sie już skończyły :-)

reklama
Do góry