reklama

Jakim mlekiem karmicie waze skarby?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Muminka, 3 Lipiec 2010.

1. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Mam prozbe. Szukalam juz tu w tematach ale nieznalazlam nic konkretnego. Otoz ja i inne przyszle mamusie chcemy sie zapytac jakimi mieszankami mleka karmicie wasze niemowleta. Zastanawiamy sie wlasnie czym karmic nasze dzieciaczki jesli niebedzemy karmic piersia albo juz po. Sa rozne dzieci i kazdy inacze reaguje na mleko ale czy macie jakies super sprawdzone albo czy byly jakies ktore niezdaly testu absolutnie? np. cieszko je rozmieszac , robily sie grodki, piana lub dzieci mialy alergie?
    Z gory dziekujemy za odpowiedz.

2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ja stosowałam nan activ, nan activ ha, bebilon, bebilon comfort a teraz Maks je humanę (na noc, bananową i zwykłą z probiotykami na zmianę) i zdecydowanie najbardziej mi pasuję. Ale wszystkie były ok w tych kategoriach, które podajesz tylko dla mojego młodego nie były najlepsze. Nan powodował zaparcia a bebilon nie smakował:)

3. reklama
  4. Majsii

Majsii Fanka BB :)

Ja karmiłam chyba wszystkimi mlekami *problemy z zaparciami i kupą* a odkąd karmię NAN active nie ma żadnego problemu ale każda pociecha jest inna :)

5. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Ja karmiłam Filipa od początku MM i zaczynaliśmy od Cow&Gate, potem okazało się ze ma po nim kolki i przeszliśmy na Aptamil. Po ukończeniu 3 miesięcy wróciliśmy na Cow& Gate i do tej pory był spokój, ale ponieważ wyskoczyły mu drobne krostki na brzuszku, to rozważam powrót do Aptamilu. Najpierw poobserwuję go jeszcze tydzień.

6. Rodzice Oliviera

Rodzice Oliviera Aktywna w BB

My karminy Olisia od 2 miesiaca bebilon immunofortis.. 800g ok37zł.
    kupki co dzien dwa , troche sie pieni ale wystarczy lekko otworzyc butelke i pokrecic i pecherzyki powietrza uwolnia sie i piana zamieni sie w mleko :d

7. joasia89

joasia89 Mamusia Kamilusia :****

my sie karmimy bebilonem i jest nawet ok :) inne mleka probowalismy ale zawsze bylo cos ;p

8. mamazosiaa

mamazosiaa Zaciekawiona BB

9. krewetka

krewetka mama

u nas wystarczył zwykły NAN

10. reklama
  11. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

ja próbowałam
    NAN AR - na ulewanie - nie pomogło i kupki śmierdziały że rzygac się chciało nie wspominając o tym że mały niechętnie to jadł.
    COW&GATE - wcale lepiej nie było + zaparcia
    APTAMIL (polski BEBILON) - jest po nim super, dodajemy jeszcze troszkę kleiku i mały wcina że się uszy trzęsą POLECAM.
    Jedna mała uwaga nam się wszystkie te mleczka pieniły więc to chyba normalne, a jak się wstrząśnie butelką to najlepiej się rozmiesza wszystko i nie ma gródek.

12. Dodomisia

Dodomisia Zaciekawiona BB

My na początku zwykły nan ale po miesiącu odmówiła. I do tej poru Bebiko daje

Poleć forum