reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakim mlekiem karmicie waze skarby?

Muminka

Podwojna mamusia
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2008
Postów
825
Miasto
Dortmund
Mam prozbe. Szukalam juz tu w tematach ale nieznalazlam nic konkretnego. Otoz ja i inne przyszle mamusie chcemy sie zapytac jakimi mieszankami mleka karmicie wasze niemowleta. Zastanawiamy sie wlasnie czym karmic nasze dzieciaczki jesli niebedzemy karmic piersia albo juz po. Sa rozne dzieci i kazdy inacze reaguje na mleko ale czy macie jakies super sprawdzone albo czy byly jakies ktore niezdaly testu absolutnie? np. cieszko je rozmieszac , robily sie grodki, piana lub dzieci mialy alergie?
Z gory dziekujemy za odpowiedz.
 
reklama
Ja stosowałam nan activ, nan activ ha, bebilon, bebilon comfort a teraz Maks je humanę (na noc, bananową i zwykłą z probiotykami na zmianę) i zdecydowanie najbardziej mi pasuję. Ale wszystkie były ok w tych kategoriach, które podajesz tylko dla mojego młodego nie były najlepsze. Nan powodował zaparcia a bebilon nie smakował:)
 
Ja karmiłam chyba wszystkimi mlekami *problemy z zaparciami i kupą* a odkąd karmię NAN active nie ma żadnego problemu ale każda pociecha jest inna :)
 
Ja karmiłam Filipa od początku MM i zaczynaliśmy od Cow&Gate, potem okazało się ze ma po nim kolki i przeszliśmy na Aptamil. Po ukończeniu 3 miesięcy wróciliśmy na Cow& Gate i do tej pory był spokój, ale ponieważ wyskoczyły mu drobne krostki na brzuszku, to rozważam powrót do Aptamilu. Najpierw poobserwuję go jeszcze tydzień.
 
My karminy Olisia od 2 miesiaca bebilon immunofortis.. 800g ok37zł.
kupki co dzien dwa , troche sie pieni ale wystarczy lekko otworzyc butelke i pokrecic i pecherzyki powietrza uwolnia sie i piana zamieni sie w mleko :d
 
ja próbowałam
NAN AR - na ulewanie - nie pomogło i kupki śmierdziały że rzygac się chciało nie wspominając o tym że mały niechętnie to jadł.
COW&GATE - wcale lepiej nie było + zaparcia
APTAMIL (polski BEBILON) - jest po nim super, dodajemy jeszcze troszkę kleiku i mały wcina że się uszy trzęsą POLECAM.
Jedna mała uwaga nam się wszystkie te mleczka pieniły więc to chyba normalne, a jak się wstrząśnie butelką to najlepiej się rozmiesza wszystko i nie ma gródek.
 
reklama
Do góry