reklama

Jakim mlekiem karmicie waze skarby?

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Muminka, 3 Lipiec 2010.

1. Muminka

Muminka Podwojna mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam prozbe. Szukalam juz tu w tematach ale nieznalazlam nic konkretnego. Otoz ja i inne przyszle mamusie chcemy sie zapytac jakimi mieszankami mleka karmicie wasze niemowleta. Zastanawiamy sie wlasnie czym karmic nasze dzieciaczki jesli niebedzemy karmic piersia albo juz po. Sa rozne dzieci i kazdy inacze reaguje na mleko ale czy macie jakies super sprawdzone albo czy byly jakies ktore niezdaly testu absolutnie? np. cieszko je rozmieszac , robily sie grodki, piana lub dzieci mialy alergie?
    Z gory dziekujemy za odpowiedz.

2. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja stosowałam nan activ, nan activ ha, bebilon, bebilon comfort a teraz Maks je humanę (na noc, bananową i zwykłą z probiotykami na zmianę) i zdecydowanie najbardziej mi pasuję. Ale wszystkie były ok w tych kategoriach, które podajesz tylko dla mojego młodego nie były najlepsze. Nan powodował zaparcia a bebilon nie smakował:)

3. reklama
  4. Majsii

Majsii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja karmiłam chyba wszystkimi mlekami *problemy z zaparciami i kupą* a odkąd karmię NAN active nie ma żadnego problemu ale każda pociecha jest inna :)

5. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja karmiłam Filipa od początku MM i zaczynaliśmy od Cow&Gate, potem okazało się ze ma po nim kolki i przeszliśmy na Aptamil. Po ukończeniu 3 miesięcy wróciliśmy na Cow& Gate i do tej pory był spokój, ale ponieważ wyskoczyły mu drobne krostki na brzuszku, to rozważam powrót do Aptamilu. Najpierw poobserwuję go jeszcze tydzień.

6. Rodzice Oliviera

Rodzice Oliviera Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My karminy Olisia od 2 miesiaca bebilon immunofortis.. 800g ok37zł.
    kupki co dzien dwa , troche sie pieni ale wystarczy lekko otworzyc butelke i pokrecic i pecherzyki powietrza uwolnia sie i piana zamieni sie w mleko :d

7. joasia89

joasia89 Mamusia Kamilusia :****

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    my sie karmimy bebilonem i jest nawet ok :) inne mleka probowalismy ale zawsze bylo cos ;p

8. mamazosiaa

mamazosiaa Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. krewetka

krewetka mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas wystarczył zwykły NAN

10. reklama
  11. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja próbowałam
    NAN AR - na ulewanie - nie pomogło i kupki śmierdziały że rzygac się chciało nie wspominając o tym że mały niechętnie to jadł.
    COW&GATE - wcale lepiej nie było + zaparcia
    APTAMIL (polski BEBILON) - jest po nim super, dodajemy jeszcze troszkę kleiku i mały wcina że się uszy trzęsą POLECAM.
    Jedna mała uwaga nam się wszystkie te mleczka pieniły więc to chyba normalne, a jak się wstrząśnie butelką to najlepiej się rozmiesza wszystko i nie ma gródek.

12. Dodomisia

Dodomisia Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My na początku zwykły nan ale po miesiącu odmówiła. I do tej poru Bebiko daje

Poleć forum