reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jedzenie roczniaka

Adam2020

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
39
Cześć dziewczyny. Może któraś z was miała podobnie i jest w stanie mi trochę pomoc. Otóż mój roczny syn od około miesiąca zjada w nocy butle średnio co 3 godziny. Do roku tak nie było. Dwie a czasami zdarzały się nam noce gdzie potrafił nie jeść do 4 rano. Ja już nie mam pojęcia co jest nie tak. Tu nie chodzi o wstawanie w nocy, ale czy to nie za dużo mleka jak na roczne dziecko? I zjada całe butle. To nie to że podrumla troszkę i zasypia. Ja już nie mam pojęcia co sie dzieje. Może któraś z was miała podobnie i doda kilka słów otuchy, że to tylko taki okres.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Może któraś z was miała podobnie i jest w stanie mi trochę pomoc. Otóż mój roczny syn od około miesiąca zjada w nocy butle średnio co 3 godziny. Do roku tak nie było. Dwie a czasami zdarzały się nam noce gdzie potrafił nie jeść do 4 rano. Ja już nie mam pojęcia co jest nie tak. Tu nie chodzi o wstawanie w nocy, ale czy to nie za dużo mleka jak na roczne dziecko? I zjada całe butle. To nie to że podrumla troszkę i zasypia. Ja już nie mam pojęcia co sie dzieje. Może któraś z was miała podobnie i doda kilka słów otuchy, że to tylko taki okres.
Myślę że to minie. Poprostu taki etap i tyle. Dziecko w tym wieku duzo sie rusza i ma wieksze zapotrzebowanie kaloryczne. Moze w dzien za malo zjada i nadrabia w nocy?
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wydaje mi się, że tak normalnie je. Staram się dawać posilki co 3-4 godziny. Wiadomo raz zje mniej raz więcej. Już zaczęłam normalnie fiksować bo wydaje mi się że to dużo. Na razie jeszcze jest na mleku do 12 miesiąca bo te po 12 to niby tylko 2 dziennie więc stwierdziłam, że na razie wstrzymam się jeszcze dopóki sytuacja się nie unormuje z tym jedzeniem w nocy. Co prawda nie zagęszczam mleka na noc. Slyszalam, że niektóre mamy tak robią. Podaje mu wodę w ciągu dnia ile mogę bo jeszcze sobie pomyślałam, że może za mało pije w ciągu dnia. Tylko, że to też nie bardzo pasuje na picie skoro zjada praktycznie całe butle
 
Staramy się maksymalnie 21 stopni, zakręcamy nawet grzejnik w sypialni i mamy nawilżacz. A tak sobie teraz pomyślałam jak go usypialam. Może ja za mało nabiału mu wprowadziłam i dlatego nadrabia mlekiem. Myślisz, że to może być przyczyną?
 
Cześć dziewczyny. Może któraś z was miała podobnie i jest w stanie mi trochę pomoc. Otóż mój roczny syn od około miesiąca zjada w nocy butle średnio co 3 godziny. Do roku tak nie było. Dwie a czasami zdarzały się nam noce gdzie potrafił nie jeść do 4 rano. Ja już nie mam pojęcia co jest nie tak. Tu nie chodzi o wstawanie w nocy, ale czy to nie za dużo mleka jak na roczne dziecko? I zjada całe butle. To nie to że podrumla troszkę i zasypia. Ja już nie mam pojęcia co sie dzieje. Może któraś z was miała podobnie i doda kilka słów otuchy, że to tylko taki okres.
 
Uff czyli nie jestem sama :) powiem Ci, że trochę mnie uspokoiłaś. Wiem, że każde dziecko jest inne i ma inny apetyt, ale wydawało mi się, że co 3 godziny to troche często
 
Uff czyli nie jestem sama :) powiem Ci, że trochę mnie uspokoiłaś. Wiem, że każde dziecko jest inne i ma inny apetyt, ale wydawało mi się, że co 3 godziny to troche często
Mój się budzi w nocy co godzine na jedzenie, wiele bym oddała żeby wstawał co trzy 😁 też ma rok.
 
reklama
Do góry