reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jestem ,,samotna'

reklama
Misia wejdź na forum regionalne.Znajdź mamy ze swojego regionu,województwa.Może się zaprzyjaźnicie i spotkacie.
 
Dobra rada- takie fora to świetna sprawa. A w życiu tak bywa że czasem zostaje się samej, jak pracujesz czy studiujesz to masz koleżanki a jak siedzisz z maluchem w domu to skąd niby mają te koleżanki się pojawić? Zwłaszcza jak te ze szkolnych lat rozjechały się po świecie...Może jednak nie wszystkie- spróbuj na naszej klasie odkopać stare przyjaźnie. Szkoda żebyś się marnowała w domu z dzieckiem jak twój mąż bawi się z kolegami- fajnie by było jakbyś w tym czasie i ty plotkowała z koleżanką, najlepiej taką z dzieckiem co by ciebie świetnie zrozumiała, a dzieci by razem miały zajęcie i nie przeszkadzały co chwilę, a i mąż stałby się wtedy bardziej zainteresowany tobą- bo masz swoje życie, zaciekawił by się co ty robisz bez niego a i może stał się odrobinę zazdrosny. A nieśmiałe dziewczyny też są fajne- trzeba tylko je poznać!
 
Zgadzam się, że trzeba wykorzystać Internet. Ale teraz, gdy już możesz chodzić z małym na spacer i ciepło się robi, to też możliwość, żeby poznać mamy z okolicy.
 
czasami okazuje sie niestety ze czlowiek jest samotny wsrod ludzi ktorzy twierdza ze sa Twoimi przyjaciolmi...
Samotnosc bardzo boli i ciezko wyciagac reke po pomoc, kazdy kolejny cios strasznie boli....:sad:
 
witam. mam 30 lat, rodzine. ale też jestem samotna... chętnie poklikam, pokoresponduje, jeśli masz czas/// im nas więcej tym mnie smutnych dni..pozdrawiam. mój gg; 8403966.
 
też czuje się samotna w związku i to z każdym dniem coraz bardziej.Czuję ,że mąż się znowu oddala,jakby do innej.:-(
 
reklama
Do góry