reklama

Jestem w ciazy. Problem z mężem.

wisna

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
@ Aneta. Więc przestań się przeglądać w jego oczach. Rób to co Ty uważasz jest słuszne i zacznij myśleć o sobie dobrze! Jak Ty poczujesz się silniejsza, przełoży się to na Waszą relację. A z pomocy psychiatry i psychoterapeuty korzysta w tej chwili mnóstwo ludzi na kierowniczych stanowiskach, takie mamy czasy. To lekarz jak każdy inny: jak ktoś choruje na grupę czy anginę idzie do lekarza i nikt nie nazwie go "anginniekiem" czy "grypownikiem". A stany lękowe, depresja, czy po prostu kryzys psychiczny każdemu się może zdarzyć. To nie jest stała cecha, ani nie świadczy o "nienormalności".

reklama

Loli05

Rozwiązania
3
Dobrze by bylo jakbys dala rade i nie kontaktowala sie z nim przez pare dni,zeby on przyszedl pierwszy,bo mowisz ze zawsze ty przepraszasz.ty bys sie poczula lepiej a on moze by pomyslal ze nie zawsze bedziesz zanim latac,oczywiscie latwiej radzic niz zrobic;(

Rozwiązania
0
Dobrze by bylo jakbys dala rade i nie kontaktowala sie z nim przez pare dni,zeby on przyszedl pierwszy,bo mowisz ze zawsze ty przepraszasz.ty bys sie poczula lepiej a on moze by pomyslal ze nie zawsze bedziesz zanim latac,oczywiscie latwiej radzic niz zrobic;(
Dokladnie. Ale z drugiej strony z nim tez jest mi zle... Postaram sie nie odzywac, jednak czy to nie sa glupie zagrywki? Ale z drguiej stony znowu lecąc do niego i prosić zeby mnie wpuścił do domu, bez sensu... :(

Loli05

Rozwiązania
3
Dokladnie. Ale z drugiej strony z nim tez jest mi zle... Postaram sie nie odzywac, jednak czy to nie sa glupie zagrywki? Ale z drguiej stony znowu lecąc do niego i prosić zeby mnie wpuścił do domu, bez sensu... :(
Jest to pare ciezkich dni ale moze dac ci duzo satysfakcji na wiele lat bo sobie pokazesz ze wytrzymasz i ze nie polecisz do niego ze nie jest ci nie zbedny,odzyskach troche wladzy w zwiazku,bo chyba on ma za duzo z tego co piszesz

Kejtia

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Od zawsze Ci to nie odpowiadało, a Ty tego człowieka poślubiłaś? Czemu? Pytam z ciekawości, bo nie rozumiem jak można tak traktować siebie i dziecko, które ma przyjść na świat.

Rozwiązania
0
Ale to mi wygląda na ślepą miłość, wybacz, że to powiem, ale ten człowiek Cię wyniszcza psychicznie, przez niego czujesz się jeszcze gorzej, a w takich warunkach ciężko wychować dziecko.

reklama

Ananwisn

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ciekawi mnie co u autorki i czy jej się ułożyło. Chciałabym jednak od siebie dodać, że jeśli mąż od samego początku nie pokazywał jej uczuć to raczej nie może mieć do niego pretensji, ze nie robi tego teraz. Niektórzy ludzie tacy są, nie są zbyt wylewni. Ale jeśli on pokazuje swoją miłośc w czynach to znaczy, ze coś do niej jeszcze czuje. Poza tym może nie wiedzieć, ze jej to nie odpowiada. Autorka z nim nie rozmawia o tych uczuciach, jemu może się wydawać, ze są to po prostu jej fochy o nic.
Moim zdaniem zdecydowanie szwankuje tutaj wspólne porozumienie oraz warto jest zastanowić się nad zapisaniem się na. Ze swojej strony polecam Strefę Myśli w Warszawie strefamysli.pl/psychoterapia-par-i-malzenstw

Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs