reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla Malucha

justynaj

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Monika super pomysl z ta "godzinna"systematycznoscia:-)chyba wezme przyklad z Ciebie;-)

wogole to przez to ze tak dlugo chodzilam jeszcze do pracymam duze tyly z forum i czytam dopiero niektore watki, do ktorych nigdy nie mialam czasu zagladnac:-) super sie czyta jak przygotowujecie kaciki dla bobaskow:-)

A ja zrobilam dzis krok "milowy" w przygotowaniach, bo posegregowalam wszystkie ciuchy i popralam rozmiar 56,czyli na ten 1 miesiac(nie licze,ze moj bobas bedzie jakis wielki, poniewaz ma nie za wysokich rodzicow;-)
W zakupionej przeze mnie komodzie na ciuszki chlopiece mam 3 szuflady.1 rozmiar 56,druga 62 a trzecia 68.
jutro poswiece godzinke na prasowanie tych co wyschly, i tak codziennie troche.nigdy nie susze ciuszkow dzieciecych w suszarce bo zmniejszaja sie o rozmiar i robia sie czasem dziwne,np.krotkie i szerokie fu.

te cale przedswiateczne przygotowania i tysiace u nas imprez gwiazdkowych nie pozwalaja mi na spokojnie wszystkiego przygotowac i ani sie nie obroce a bedzie styczen i juz bede sie kulac jak sniegowa kula, wiec lepiej w grudniu juz ogarnac wszystko mniej wiecej.Wam zazdoszcze dziewczyny,ze macie juz przygotowania za soba w wiekszosci,tez tak robilam w poprzednich ciazach, bo teraz idzie to wszystko mega wolno.ale jak sie chodzi do pracyto jest dosc ciezko,jeszcze przy dwojce dzieci do ogarniecia;-) ale mysle,ze po godzince dziennie i wystarczy czasu na wszystko:-)

reklama

monika9

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
justyna u mnie sprawdziło się rewelacyjnie :) wszystko już prawie gotowe, w trakcie okazało się że moja komoda jest za mała i trzeba było zorganizować drugą :p teraz czekam jeszcze troszkę i zakładam pościel i niech czeka na maluszka :)

justynaj

Rozwiązania
0
Monika, moja komoda tez mega duza nie jest,ale zawsze moge "pozyczyc" troszke miejsca u starszej siostry w szafie.tam wisza np. kombinezoniki. taka gleboka szafa jest nieoceniona jednak, szkoda,ze dwie takie sie tu nie mieszcza;-)

monika9

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
U mnie też te większe rzeczy typu kombinezony, kurtki są w szafie a w komodzie reszta tylko że jak rzuciłam hasło będzie córa zbieram ubranka to dostałam ich tyle że masakra :p samych kurtek na 62 mam 8 :szok: sweterków, bluzeczek, spodni, sukienek po prost masakra :) w komodach mam tylko rozmiary 56, 62 i 68 a reszta jest popakowana :) ale z drugiej strony mam z głowy kupowanie, mimo że to mój pierwszy maluszek sama kupiłam tylko ręcznik, leżaczek i kosmetyki :)

justynaj

Rozwiązania
0
A z tymi ciuszkami to jest tak,ze jak ich jest za duzo to potem nie idzie porzadku utrzymac, a jak znow za malo to ciagle trzeba prac.
Po mojej segrgacji okazalo sie,ze najwiecej ciuchow mam na rozmiar 68,i to dlugie rekawy spodnie, bluzy,czyli bardziej na wiosenna pogode.a przeciez nie wiadomo jak nam dzieciaczki beda rosly i jaki rozmiar bedzie latem. zgodnie ze schematem to 1-2 mies. rozm.56, 2-4, 62, 3-6 rozm 68.3-6 miesiecy to dla mnie od maja do lipca, a to miesiace letnie.bardzo duzo mam nowych firmowych ciuchow z tego rozmiaru i teraz widze,ze moze to nie na ta pore roku, bo body z dlugimi rekawami itp.. takze ani kartek nie odrywam narazie, ani nie piore,zobacze jaki malec bedzie duzy po urodzeniu i jak szybko bedzie rosl.najwyzej sprzedam z powrotem(jak wiecie mam manie kupowania dzieciecych ubranek). moje dwie corcie calkowicie sie roznily pod wzgledem predkosci wzrostu.
ale ogolnie widze, ze szybciutko dzieciaczki wyrastaja z rozmiaru 56 (dlatego ja mam ciuchow tak na tydzien i troche, ze 2-3 razy przepiore i wyrosnie pewnie)) najdluzej jakos z tych 3 rozmiarow to ten 68 nosza.

Salli

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Justynaj, róznie z tymi rozmiarami bywa... moja przyjaciółka urodziła 2 m-ce temu i dzidzia nie jest duża, ale ma długie nóżki, i Marta musi ją (2 miesięczne bobo...) ubierać w rozmiar 74 o_O

justynaj

Rozwiązania
0
Sali a to mnie zaskoczylas;-)ja raczej nie spodziewam sie koszykarza, ale kto wie moze bedzie miec mega dlugie nogipo swoim prapraprapra dziadku bo napewno nie za mna;-)

a ja po uporzadkowaniu ciuszkow w komodzie stwierdzilam,ze rozmiar 68 narazie wynosze na strych, bo 2 pierwsze rozmiary zajmuja tyle miejsca'¨ze niepotrzebnie bede sie dusic. wogole to zobaczylam, ze mam w spadku mase uzywanych bluzeczek z dlugim rekawkiem i juz widze,ze nie przydadza sie za bardzo. nie ma to jak bodziaki, na szczescie sama kupilam sporo. z doswiadczenia wiem,ze bodziaki sa niezastapione przy takim malcu. i tez kupie jeszcze kilka sztuk tych tzw. wrap around czyli z zakladka i zapinkami na boku, super sie zawija malenstwo wlasnie takie dopiero urodzone,ktore jest calkowicie bezwladne.lepiej jest je przewrocic na bok niz wkladac przez glowke. ale to tez tylko 1 miesiac pamietam uwielbialam zakladac malej potem juz bylo obojetnie czy przez glowe czy nie;-)

monika9

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Co do bodziaków na zakładkę też jestem tego zdania i mam ich kilka na rozmiar 56 i 62 :) myślę że się sprawdzają :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
koronkaa Pokoj/kącik/inspiracje dla naszych skarbów ! Dzieci urodzone w czerwcu 2015 132
Ssabrinaa kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1765
*Vanilia* Kącik dla naszego maleństwa Dzieci urodzone w lutym 2012 128
Asteria Kącik dla naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2012 308
Ssabrinaa Urządzamy pokoik/kącik dla Maluszka Archiwum listopad 2011 154
klariss1 Urządzamy kącik, pokoik dla naszego maleństwa :) Dzieci urodzone w grudniu 2011 463
A kącik/pokój dla Maluszka :) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 1191
wakako pokoik/kącik dla Maluszka Dzieci urodzone we wrześniu 2011 310
Agusisko Kącik dla naszych Szcześć Dzieci urodzone w listopadzie 2009 1198
L Urządzamy kącik dla naszego skarba. Dzieci urodzone w październiku 2005 352
LoveBass Pokój/kącik malucha :) Wrześniówki 2020 24
ivi Kącik maluszka Dzieci urodzone w listopadzie 2016 269
dzag82 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w grudniu 2015 65
Marika30708 Kącik małego alergika Dzieci urodzone w styczniu 2014 312
Cyntia85 Kącik kulinarny Dzieci urodzone w październiku 2014 20
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
MinieMe JEM ZDROWO - kącik kulinarny Dzieci urodzone we wrześniu 2014 33
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
basia89 Kącik Naszego Maluszka :) Dzieci urodzone w sierpniu 2013 30
vinga89 Kącik starszaka - problemy ze starszym rodzeństwem Archiwum styczeń 2014 155
R Nie ma to jak w domu... czyli nasz kącik wnętrzarski Dzieci urodzone w listopadzie 2013 163
Jadźka87 Kącik dobrej książki Dzieci urodzone we wrześniu 2013 33
basiekkk Kącik książkoholika / kącik filmowy Dzieci urodzone w maju 2011 23
biłkabdg Pokoik dziecięcy / kącik dziecięcy...czyli moje królestwo - podpis: brzdąc :) Dzieci urodzone w styczniu 2013 80
R Kącik moderatorski Dzieci urodzone we wrześniu 2012 168
M kącik naszego maleństwa Dzieci urodzone we wrześniu 2010 8
Madziara Kącik kulinarny Bydgoszcz 57
_Roszpunka_ ciepły kącik naszych pociech :) Archiwum mam majowych'11 395
onesmile Kącik małego smakosza Dzieci urodzone w październiku 2010 5070
paaulisia20 kącik ubraniowy... Duże jest piękne 18
pandorka Kącik techniczny Dzieci urodzone w lutym 2010 9
Kaja_10 Wystroje wnętrz - kącik malucha Archium styczeń 2010 226
asioczek Kącik mam karmiących piersią - rady przepisy itp Dzieci urodzone w sierpniu 2008 28
słowiczek Kącik życzeń Dzieci urodzone w sierpniu 2005 1465
ewan dzidziusiowy kącik i akcesoria Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 1075
ivka76 Przeprowadzka do wlasnego pokoju - pokoik/kącik maluszka Dzieci urodzone w marcu 2006r. 180
toja1979 kącik urody kwietniówek Dzieci urodzone w kwietniu 2005 684
Asiołek Kącik Lipcowego Maluszka :-) Dzieci urodzone w lipcu 2005 37
kamonkazz na rozweselenie, czyli kącik kawałowicza :) Dzieci urodzone w maju 2005 267
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskazówki dla cukrzycowych mam :) Wrześniówki 2020 128
K wózek dla dziecka Potrzebuję porady 6
Marynia88 Co kupić dla chłopca 12m+? Potrzebuję porady 15
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
L Fotelik samochodowy dla noworodka Ciąża, poród, połóg 20
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 10
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20 Ciąża, poród, połóg 4
N Wózek dla dziecka Ciąża, poród, połóg 11