reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

reklama
Mam takie zapytanie, będę wstawiać gotowe przepisy dla dzieciaczków, mam przepisy od 5 miesięcy do 3 lat i tak sobie pomyślałam, że może bym otworzyła nowy temat z takimi przepisami, bo na papkach potem ciężko bedzie znaleźć przy dyskusji ogólnej, do tego dochodzą nowe mamy to może by skorzystały wtedy też, będzie łatwiej. No chyba, że na kulinarny to wrzucać.

Jak myślicie?

za tylko moze bez komentarzy co?
 
Mam takie zapytanie, będę wstawiać gotowe przepisy dla dzieciaczków, mam przepisy od 5 miesięcy do 3 lat i tak sobie pomyślałam, że może bym otworzyła nowy temat z takimi przepisami, bo na papkach potem ciężko bedzie znaleźć przy dyskusji ogólnej, do tego dochodzą nowe mamy to może by skorzystały wtedy też, będzie łatwiej. No chyba, że na kulinarny to wrzucać.

Jak myślicie?

za tylko moze bez komentarzy co?
Tak
 
Ja też jestem za! I już się nie mogę doczekać. Z góry wielkie dzięki dla Lilijanny i dla wszystkich, którzy umieszczą przepisy. Mam jakiegoś kręćka i mega zapał do gotowania. Tylko, żeby mój Mały miał choć połowę takiego zapału do jedzenia, bo inaczej sama będę te papki wcinać :rofl2:
 
Tak, tak właśnie mi chodzi żeby nie komentować, żeby to były czyste przepisy, taka książka kulinarna naszych Maluszków.

I tak jestem za tym, żeby kto ma jakiś fajny przepis by wstawiać.
 
reklama
Jestem za, oczywiscie bez komentarzy i w 1 poscie mozna zrobic alfabetyczny spis, jak cos potem ktos dopisze to bede tam dopisywac jak chcecie :-)
 
Do góry