reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

reklama
Mi to obojetne...ja karmiąca piersią synusiów jadłam wsio wszystko i żadnych kolek nie było...bo jest taka zasada ze się je wszyskto ale z umiarem a kolki sa same od siebie u dzieic i trzeba to po prostu przetrwać i dieta nie wiaodmo jaka za wiele też nie pomoże...

 
Panie moderatorki :-D podpowiedzcie jak sensownie zamieścić załączniki - zdjęcia zeby każda z Pań mogła je pobierać bo jak zamieściłam zdjęcia w temacie to po kliknięciu nie idzie odczytać co tam napisane :confused:
 
Panie moderatorki :-D podpowiedzcie jak sensownie zamieścić załączniki - zdjęcia zeby każda z Pań mogła je pobierać bo jak zamieściłam zdjęcia w temacie to po kliknięciu nie idzie odczytać co tam napisane :confused:
ze zdjeciami ciezko jest, moze podaj linki do tych stron, bedzie latwiej podczytac. ;-)
 
Jestem również za dwoma osobnymi wątkami. :tak:

Mi to obojetne...ja karmiąca piersią synusiów jadłam wsio wszystko i żadnych kolek nie było...bo jest taka zasada ze się je wszyskto ale z umiarem a kolki sa same od siebie u dzieic i trzeba to po prostu przetrwać i dieta nie wiaodmo jaka za wiele też nie pomoże...

Też o tym słyszałam. I to od położnej ze sporym doświadczeniem która prowadzi poradnię laktacyjną. Ponoć kolki to wcale nie jest łykanie powietrza, więc te wszystkie butelki antykolkowe to pic. Kolki to niedojrzałość przewodu pokarmowego która mija zwykle po 3 m-cu życia. Więc trzeba to przetrwać. A co do jedzenia to mówiła to samo co Patrysia - teraz odchodzi się od diet, można jeść wszystko to co nie szkodziło w ciąży. Jest od tego kilka odstępstw, ale po pierwszym miesiącu można już próbować nowych rzeczy obserwując dziecko. Nie chcę zaśmiecać wątku więc na razie więcej nie napiszę, chciałam tylko skomentować wpis Pati :)
 
dziewczyny ale wątek ma dotyczyć
1 diety mamy karmiącej
2 diety jak schudnać

nie tylko maja być tam porady co jeść a czego nie przy cycu...tylko sposoby fajnych diet, przy których można schudnąć :)
 
reklama
Do góry