reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik moderatorski

reklama
dziewczyny powoli idziemy w kierunku września - co wy na to, aby zalożyć wątek Opowieści wrześniówek z porodówek - BEZ KOMENTARZY




i co z wątkiem kupię/sprzedam/zamienię?
 
dziewczyny powoli idziemy w kierunku września - co wy na to, aby zalożyć wątek Opowieści wrześniówek z porodówek - BEZ KOMENTARZY

i co z wątkiem kupię/sprzedam/zamienię?

OOOOooo matko to już?? :szok: no tak przecież już sierpień za pasem :tak: troszkę zaczęło mnie to przerażać... ;-)
 
dziewczyny powoli idziemy w kierunku września - co wy na to, aby zalożyć wątek Opowieści wrześniówek z porodówek - BEZ KOMENTARZY




i co z wątkiem kupię/sprzedam/zamienię?
Opowiesci z porodowek jestem ZA, ale zeby sluzyly tylko naszym-wrzesniowym porodom. A nie, ze nagle wszystkie opowiemy jak to rodzilysmy kiedys i sie zrobi balagan ;-) najwyzej jak sie ktoras wyłamie, albo napisze tam ktos "obcy"(mielismy takie przypadki na forum jak Tomcia rodzilam) to sie wtedy takie posty wywali do archiwum.

a ten drugi watek - jakos zainteresowanie nim zamarlo, wiec sama nie wiem...
 
jestem za :) a jak jednak mojemu synkowi zachce sie wyjsc w pazdzierniku to chyba nadal bede mogla opisac na wrzesniu? [termin na 29.9] ;)

a tamten watek to chyba umarl smiercia naturalna wiec nie wiem.
 
reklama
Do góry