reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

reklama
agula82 ja ostatnio bardzo jestem zadowolona z maseczki oczyszczająco-rozświetlającej typu peel-off firmy "Lirene". Oczyszcza i odświeża skórę twarzy i jest przeznaczona dla każdego rodzaju cery.
 
kupiłam Garniera balsam nawilżający do jasnej karnacji skóra muśnieta słońcem i co ?
miał nie robić plam itp :wściekła/y:
plamy robi :wściekła/y::wściekła/y:
ręce mam takie jakbym przed chwilko z 10 kg marchewki obrała:no:
dobrze że nie zakładałam nic białego
wcześniej używałam J&J i był ok.
szkoda kasy :baffled:
a ja się opalać nie powinnam , bo mam masę plamek potem i faktor 50+ to podstawa

z innej beczki pewnie kiedyś już pytałam czy któras z was używała vichy tego do skóry z problemami, bo chce kupić a on u nas 130 zł kosztuje i nie wiem czy nie wywalę kasy w błoto
 
agula82 ja nigdy nie kupuje balsamów ani samoopalaczy do jasnej karnacji, choć mam bardzo jasną cerę, bo wygląda się po nich jak marchewka.
Garniera nigdy nie stosowałam, a J&J mam do teraz i zadowolona jestem. Jeszcze używam Dove Summer Glow+soft shimmer i też nie narzekam. Szukam jakiegoś dobrego, a niedrogiego samoopalacza. Obecnie "jadę" na Soraya do twarzy i ciała.
Właściwie to ja rzadko smaruję całe ciało. Raczej od pasa w górę. Kiedyś wysmarowałam się cała samoopalaczem. Nogi wyglądały okropnie, były pomarańczowe. Ale im wyżej tym lepiej wyglądało:-p.

A co do tego kremu Vichy, to niestety Ci nie pomogę, bo nie używałam. Cena jest dość wysoka, z resztą jak wszystkie kosmetyki tej firmy. Ja bym na twoim miejscu skonsultowała to z dermatologiem, co on o tym kremie sądzi, czy warto. Poszukaj może jakiś informacji w necie, albo po prostu w aptece zapytaj. Powiedz babce, że zależy Ci na skuteczności. Ja kiedyś używałam produktów Garniera do cery z problemami. Był to taki krem w cienkiej niebieskiej tubce ( chyba z cynkiem ), tonik i żel do mycia twarzy. Teraz jest do kupienia 3w1. Byłam zadowolona z tych produktów Może warto byłoby wypróbować?. Nie namawiam oczywiście, bo wiadomo każda z Nas ma inny rodzaj skóry.

 
Agula moja koleżanka używała tego vichy i była bardzo zadowolona, ale ja bym na Twoim miejscu najpierw zapytała w aptece czy nie mają próbek, bo często takowe posiadają,a lepiej najpierw sprawdzić tak drogi kosmetyk.

Ja już pisałam, że polecam balsam brązująco-ujędrniający nivea, ja stosuję ten do ciemnej karnacji i podoba mi się to, że daje naprawdę brązowy odcień, a nie jak większość pomarańczowy.
 
a ten nivea dobrze na nogi działa?
Bo ja mam zawsze z nogami problem, ie mam kiedy ich opalać

a nie wiecie, bo ja nigdy nie doczytałam o tym, te brązujące kremy można stosować na bliznowce? Bo wiadomo, że bliznowców opalać nie wolno, ale o kremach to nic nie wiem :confused:

Ja kiedyś kupiłam bardzo fajny krem, ale oczywiście nie pamiętam marki :zawstydzona/y:
a w tamtym roku kupiłam jakieś badziewie totalne :no:
tyle,że ja mam taką głowę do marek że nigdy nie pamiętam, jak opakowanie wyrzucę :sorry2:
 
Jagoda ja na nogach widzę najlepsze działanie, ale nie wiem jak to jest z bliznowcami, powiem Ci tyle, że rozstępów nie maskuje, ale też nie podkreśla jakoś specjalnie. A poza tym bardzo dobrze robi na nogi tekże pod względem ujędrniania, ładnie likwiduje celulit.
 
a nie wiesz czy można go w naszym rossmanie nabyć ?

Hmm. chyba spróbuję

a rozstępy mi właściwie zblakły i nie widać, a straszne miałam
 
reklama
Można, ale jakbyś wcześniej była w tesco to też się rozejrzyj, bo ja tam nabyłam większą butlę, chociaż na początek lepiej mniejszą, bo róznie może być. Tylko ostrzegam jeżeli ktoś nie miał do czynienia z takimi produktami, mają dość specyficzny zapach.
 
Do góry