reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

reklama
właśnie mąż mi zrobił niespodziankę i kupił mi oliwkę hydrofilną
wkład wchodzą olejek z alg laminaria, olejek sezamowy i macadamina, balsam copaiba
coś takiego jest na etykiecie
mocno się zdziwiłam bo po raz pierwszy coś takiego widzę, a żona kolegi zachwalała sobie to i mój m. postanowił mi kupić:-)
 
a mój mi przyniósł jedną gałązkę bzu :dry:

Agula widzisz jak dobrze wolne soboty działają na Twojego m. ;-):laugh2::laugh2::laugh2:.
 
jagoda wybacz ale rozbawiłaś mnie do łez :-D:-D:-D:-D uwielbiam twoje wstawki

agula nie używałam i też pierwszy raz słyszę o czymś takim
 
używała któraś oliwki hydrofilnej do demakijażu??????
O matko! A cóż to za oliwka ??? Pierwszy raz słyszę o oliwce do demakijażu.
Agula, a jak ona w ogóle wygląda ?

Jagoda :-D :laugh2::-D


Już wiem jak wygląda, znalazłam w necie. Firmy "Bielenda" tak ?
Ciekawe czy dobra. Wypróbuj i daj znać czy warto ja zakupić.
 
Zakupiłam sobie ten balsam brązująco - ujędrniający NIVEA i powiem, że rzeczywiście widzę różnicę w kolorze :tak:.
Skóra po NIVEA jest tak jak pisała Agask w odcieniu brązu :-).
No i jestem zadowolona :-).
 
reklama
Dziewczyny poradźcie mi coś na uporczywy cellulit, plisss.
Kupiłam jakieś dwa miechy temu z firmy ives rocher na cellulit preparat ( już nazwy nie pamiętam ), taki w czerwonym opakowaniu z azjatyckim napisem. Jakieś serum, czy coś w tym rodzaju. Zapłaciłam 77 zł. Pani mnie zapewniała, że skórka pomarańczowa zniknie na pewno. No i co ??? No i nic :no:.
Czy w ogóle jest coś skutecznego ???
 
Do góry