reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kącik urody kwietniówek

hehe Kalafior jest oczywiście biały ale do spalenia go potrzebujemy więcej kalorii niż on sam nam ich dostarcza, podobnie jest z pomidorami, dlatego można je jeść na pęczki.

Ania jak wolisz, może być wędlinka, a może być kurczak pieczony, albo kiełbaska, w końcu jest dowolnie. A kartki szukam szukam, tylko w tych moich kartonach ciężko znaleźć cokolwiek.Sorki, postaram się.
 
reklama
A ja jestem beznadziejnie niesolidna. Nie umiem trzymać diety. Jestm zła, bo mój nadmiar kilogramów mi strasznie przeszkadza. Źle się z tym czuję :mad: Ale żeby to zmienić, to nie ma komu. Wkurza mnie strasznie brzuch i moje ramiona. Takie trzęsące się balerony. Wrrrrrrrr
Jak się odchudza ręce?????
 
Nie wiem, Ania, bo tez bym poodchudzala.
Od jutra probuje agaskowej diety. Bo jak sie ostatnio na zdjeciach zobaczylam, to nie bylo mi milo :-[
Trzymajcie wiecie co :). Najlepsza pora na kalafiora ;D
 
hej dawno mnie nie było!!ale widzę że nic się nie zmienia :) ja mam dziewczyny ten sam problem co wy jak odchudzic ramiona i ręce i trochę buzi!mnie po ciąży wlazło właśnie tam no i oczywiście brzuch ale z brzuchem już jest lepiej!!!ale tych ramion mam dość!!!!!! :mad: pomocy pozdrawiam :)
 
macie rację, coś wypadałoby zrobić z sobą, a już napewno z brzuszkiem!!! Niestety motywacja u mnie nie trwa długo :-[
 
A mi wpadlo kilka dodatkowych kilo od poczatku wakacji,potem dodatowe po skonczeniu cycolenia, dodac to do tego co zostalo po ciazy, iiiiiiiiiiiiii robi sie spora nadwaga !!!!!
a motywacji brak, bo
idzie zima
nie moge znalezc czasu na regularne posilki, a to podstawa przy zrzucaniu tluszczyku
nie moge sie opanowac wieczorem, zeby sie nie napchac slodyczami
nooooooooooo
a efekty ROSNA
 
a moje odchudzanie poszło na marne podczas urlopu. Niby więcej ruchu, ale też więcej pychotek do jedzenia. Teraz to aż strach na wagę stanąć :wściekła/y:
 
reklama
Do góry