reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

reklama
Jasna jest teraz i na nią chcemy położyć nową, bo jest zniszczona i mocno poplamiona. Do tego komoda Małego ma być z żółtym,więc chyba z zielenią będzie dobrze się komponować,hmm?
 
Gorgusia moim zdaneim tez zielona będzie tak superowo!!! a co do jasnej wykładziny to wiem co masz na myśli , makabra my mamy teraz w całym mieszkaniu wykładzinę i klnę jak tylko moge bo byle co i już plamy ktore ciezko sprać:( ale ze wynajmujemy mieszkanko to nie wiele mozemy zrobic:( zazdroszcze wam ze mozecie po swojemu robić kąciki dla maluszków my nie mozemy sobie zbytnio pozwolić nawet na naklejki a tak bym chciała taki pokoik safari zrobić:((((((buuu moze dla nastepnego maluszka , jak bedziemy juz na swoim.
co do wózków to powiem Wam makabra!!! nasza Murka stoi wypakowana juz miesiac czasu albo i dluzej a smierdzi ze maskara:(
 
Gorgusia moim zdaneim tez zielona będzie tak superowo!!! a co do jasnej wykładziny to wiem co masz na myśli , makabra my mamy teraz w całym mieszkaniu wykładzinę i klnę jak tylko moge bo byle co i już plamy ktore ciezko sprać:( ale ze wynajmujemy mieszkanko to nie wiele mozemy zrobic:( zazdroszcze wam ze mozecie po swojemu robić kąciki dla maluszków my nie mozemy sobie zbytnio pozwolić nawet na naklejki a tak bym chciała taki pokoik safari zrobić:((((((buuu moze dla nastepnego maluszka , jak bedziemy juz na swoim.
co do wózków to powiem Wam makabra!!! nasza Murka stoi wypakowana juz miesiac czasu albo i dluzej a smierdzi ze maskara:(

Majka ale teraz sa takie naklejki, które nie zostawiaja śladów. Nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale ja mam w pokoiku u mojej córki takiego dużego kubusia który wcale sie nie klei tylko tak jakby elektryzuje sie do sciany w kazdej chwili moge go zdjąć i przykleić gdzie indziej a kosztowal chyba około 15 zł
 
Mantezowa a mozesz wkleic mi jakas fote to taki alla piankowy?? gdzie go zdobyłas?? plis powiedz z ena allegro:)

Ta naklejka nie jest piankowa tylko z takiej cienkiej folii, kupiłam go na jakimś wiejskim straganie odpustowym podczas dozynek ale na allegro pewnie tez są. Zdjecie postaram sie wkleić jutro bo dzisiaj moja córka juz śpi i nie chcę jej obudzić
 
reklama
mantezowa dzieki juz wiem o co chodzi ale na necie nei znalazlam zadnej z motywem dzieciecym tylko jakies kwiaty :((((((((((((((((((((((((((((((((( a moze jeszcze ktoras z Was słyszala o takim super wynalazku i wie pod jaka nazwa moge szukac na allegro??
 
Do góry