reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kąciki, pokoiki, pałacyki - czyli gdzie (za)mieszka dzieć?

Merlin - ślicznie :))
Weronka - już czuję ta przytulną atmosferę :) a piesek - uroczy:))

Ja mam do dyspozycji cały pokój, który jeszcze stoi pusty :(. Szukamy mebelków. Jednak w sypialni - podobnie jak Weronka - chcę mieć łóżeczko/kołyskę dla Amelci.
No i mam problem..nie mam wyczucia kompletnie. Ja jestem "pani stonowana" to M-ek namawia mnie na kolory..a ja bym wybierała biel, beż, brąz :(
 
reklama
Ansure - berze i brązy fajnie by sie komponowały z jakimiś właśnie kolorowymi naklejkami dziecięcymi lub po prostu kolorową pościelą - tak tez możesz przekonać męża i pójść na kompromis :p
 
A o to nasz ksiazeczy pokoik dzieciecy . Widok only z lewej strony bo po prawej niestety jest 1-osobowe lozko ze sterta prania :D pokoik bedzie jeszcze tapetowany , pojawia sie rowniez mebelki , dywanik , poleczki mam zamiar wziac z ikei wraz z kolorowymi pojemnikami na rozne dzieciece przybory. Poki co , pokoik dla Adasia wersja basic :)

2012-06-06 14.40.24.jpg2012-06-06 14.40.38.jpg
 
A o to nasz ksiazeczy pokoik dzieciecy . Widok only z lewej strony bo po prawej niestety jest 1-osobowe lozko ze sterta prania :D pokoik bedzie jeszcze tapetowany , pojawia sie rowniez mebelki , dywanik , poleczki mam zamiar wziac z ikei wraz z kolorowymi pojemnikami na rozne dzieciece przybory. Poki co , pokoik dla Adasia wersja basic :)

Zobacz załącznik 472122Zobacz załącznik 472123

super:))a napis jaki tam jest??
 
Patrysia , tak wisi napis, moze zrobie zdjecie ;

2012-06-06 15.55.26.jpg

Napis hip hip hura, plus zegarek 'kolo ratunkowe' z napisem welcome aboard :) witamy na pokladzie , znaleziony w sklepie second hand za calego chytrusa eurusa :p
 
Śliczne macie wszystkie te pokoiki, ja musiałam nieco plany zmienić, Jak przeprowadziliśmy się niedawno z M. do większego mieszkania, to mały pokoik bardzo mi spasował na dziecięcy. Ale zdaniem M. będzie lepsza tam sypialnia i za "chiny ludowe" nie mogę go przekonać. Zatem pokój dziecięcy będzie w dużym gdzie znajduje się duża zabudowana szafa, meblościanka i kanapa, a do tego wszystkiego balkon... dużo mi czasu zajęło poukładanie na nowo sobie w głowie jak to będzie...ale już jest plan:) Nie wklejam zdjęcia (jeszcze) bo tylko łóżeczko stoi:)
 
Weronikazzz- oby tylko było Ci wygodnie, bo ja sobie nie wyobrażam takiego ustawienia.
Ayni- śliczny pokoik.
Merlin- ładny i raźny pokoik :)
My jak już pisałam- w kolejnym tygodniu szykujemy naszą wspólną sypialnię. Kacper będzie w sypialni z nami, ale pokój jest spory,więc nie bezpośrednio przy naszym łóżku.
Dla Małego mamy zaplanowany kącik typowo dziecięcy- słodka komoda, naklejki na ścianie, wyklejone imię Młodego i raczej dość uniwersalne kolory w razie kolejnego dziecia innej płci ;) i fotel dla mnie do karmienia. Marzy mi się taki troszkę bujany...

Muszę zaplanować ładne firanki, wykładzinę (chcę różową i walczę z M :) )
Muszę rozweselić ten pokój, bo jest dość ciemny i do tego w drewnie,więc niestety, ale ścian nie możemy pomalować i w ten sposób ożywić pokoju.
 
reklama
Weronikazzz- oby tylko było Ci wygodnie, bo ja sobie nie wyobrażam takiego ustawienia.
Ayni- śliczny pokoik.
Merlin- ładny i raźny pokoik :)
My jak już pisałam- w kolejnym tygodniu szykujemy naszą wspólną sypialnię. Kacper będzie w sypialni z nami, ale pokój jest spory,więc nie bezpośrednio przy naszym łóżku.
Dla Małego mamy zaplanowany kącik typowo dziecięcy- słodka komoda, naklejki na ścianie, wyklejone imię Młodego i raczej dość uniwersalne kolory w razie kolejnego dziecia innej płci ;) i fotel dla mnie do karmienia. Marzy mi się taki troszkę bujany...

Muszę zaplanować ładne firanki, wykładzinę (chcę różową i walczę z M :) )
Muszę rozweselić ten pokój, bo jest dość ciemny i do tego w drewnie,więc niestety, ale ścian nie możemy pomalować i w ten sposób ożywić pokoju.


gorgusia, jak wyjścia nie ma, to wyobraźnia musi pracować ;)
 
Do góry