reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kacperek Zagrodny

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

krupka

Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2006
Postów
6 431
Czeka na pomoc.....

poczytajcie jego historię:
Kacperek zostaje z nami

ze tez dzieci muszą cierpieć :no::-:)-:)-(

01.jpg



tu jeszcze link do profilu na NK: http://nasza-klasa.pl/profile/22541175/gallery/2

i jeszcze link do artykułu we Fakcie: http://www.efakt.pl/wydarzenia/artykul.asp?artykul=40655
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejku. Straszne:-(. Najgorsze jest to że jak juz można dziecku pomóc, to nie ma pieniążków. Nie wyobrażam sobie że jakieś dziecko może umrzeć, bo rodziców nie stać na jego leczenie :no:.
Rozesłałam linka, sama też coś oczywiście wpłace.
 
straszne kiedyś widziałam o nim program w telewizji że szykują pomocy i zbierają pieniążki na przeszczep w klinice w Berlinie
czemu pieniądze muszą decydować czy dziecko będzie żyło czy nie .....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: gdzie jest państwo do cholery jak już 2 lata szukają dawcy to niech NFZ refunduję mu tę możliwość wykonania przeszczepu za granicą !! od czego oni są do cholery tylko od brania kasy a do pomocy nie ma nikogo wybierają komu chcą pomóc a komu nie straszne............:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::no::no:
życze dużo zdrówka Kacperkowi i jak tylko stanę na nogi finansowo na pewno coś pomogę !
 
Wiecie co ..ja za każdym razem jak wchodze na wątek mozesz pomóc to ryczę i dziękuję Bogu za to że mam zdrowego Kacperka...
Kacperku kochany trzymaj sie cieplutko i zobaczysz uda sie zebrać pieniążki żebyś sie znów uśmiechał...ja w to wierze i przesyłam wiele całusków i dużo słoneczka.. będzie dobrze kochany musi być:-)
oczywiscie co nieco poszło maleńki...
jejku jakie to wszystko neisprawiedliwe;-(;-(
 
Ostatnia edycja:
:-:)-:)-(
czy na prawdę nie ma siły aby NFZ zrefundował operację serduszka w Berlinie????
Buziaki dla Kacperka
 
Witam
Doczytałam dziisaj jeszcze jedną rzecz na stroce o Kacperku. Wrzuce ją tutaj, moze ktoś bedzie mógł pomóc w tych kwestiach
Jak pomagać ?

styczeń 27th, 2009
[...]. Kacpere jutro (właściwie dzisiaj) prawdopodobnie będzie miał postawioną nową diagnozę. Być może przejdzie zabieg usunięcia płynu z jamy brzusznej. Teraz Monika nie odstępuje go na chwile, ale na czas operacjibędzi emusiała gdzies nocować. Zamierza wynajmować pokój w Zabrzu, mówiła, że to koszt ok 25żł/dobe. Można zaoferować jej lokum na te pare dni, jeśli ktos jest z Zabrza, albo po prostu przesłać jej te pare złotych na prywatne konto, żeby ten nocleg nie był dla niej obciążeniem. [...]Wydaje mi sie dobrym pomysłem przesłanie im paru złotych, sami najlepiej będą wiedzieć jak je rozdysponować. Nawet 5żł kwoty, zmienią ich sytuację, naprawdę sporo osób już o nich wie.

2) Jeśli ktoś wie jak przesłać pieniądze z Anglii bez kosmicznych prowizji to proszę o wpis w komentarzach. Są chętni do wpłat w Anglii i Irlandii, ale nie znają sposobów na tanie przelewy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii ?
 
Z Irlandii nie jest drogi przesył pieniążków.Wystarczy miec konto w banku a wtedy przelew kosztuje 50 centów.Ponoc z Anglii jest drożej.
Potrzebny jest kod Swift i Iban.
Zdrówka dla Kacpra .
 
Dziewczyny w opisie jest napisany wątek Kacperek Zieliński a jest pomyłka
bo mały nazywa sie Kacperek Zagrodny
jeśli ktoś moze niech to zmieni !
Trzyma kciuki za Kacperka jutro ma operacje usunięcia wody z jamy brzusznej a już jest bardzo słaby módlmy sie o niego !
 
przeczytalam o tym malenstwie i serce sie kraje... :-:)-:)-(
nie rozumiem NFZ :no: wogole nie rozumiem PL :no: narzekaja,ze coraz mneij dzieci sie rodzi to powinni ratowac kazdego malucha!
biedne dziecko meczy sie juz dwa lata...Kacperkowi tyka zegar....jak mozna bylo doprowadzic tego bednego malucha do takiego stanu? przeciez to skora na kosciach...on jest taki sklabiutki...rycze normalnie :-:)-(
wspolczuje rodzicom pzreogromnie...

rowneiz postaram sie pomoc...trzymaj sie Kacperku
badz nadal tak silny i dzielny!

:-(
 
reklama
Wstawiam nową prosbę, którą znalazłam na forum o Kacperku:

"kochani potrzebuje kogos kto przetlumaczyl by tekst o Kacperku na angielski zalozylam watek o nim na forum norweskim i sa chetni zeby wyslac maile o nim do firm norweskich ale potrzebny tekst po angielsku jakby ktos byl chetny to poprosze o kontakt na gg 5349545"
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry