reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kamica Nerkowa

Osobiście miałam dużo szczęścia, bo dokładnie obserwuje swój organizm z racji zmiany diety na jedynie zdrową, nieprzetworzoną żywność. Obserwując przechodzenie organizmu i oczyszczanie się z toksyn, zaczęłm odczuwać ból w podbrzuszu. Na początku myślałam, że to właśnie przez zmianę diety, jednak lekarz zdiagnozował piasek w pęcherzu i przypisał mi Urocal. Jego działanie wspiera funkcjonowanie nerek i oczyszcza pęcherz z osadów tworzących kamienie. Na razie jest ok, ale zobaczymy co dalej.
 
reklama
Okropna choroba. Boli strasznie. Pierwszy raz jak dopadła mnie kolka nerkowa to nie wiedzialam co się ze mną dzieje. Balam sie,ze coś mi tam pekło. Wylądowałam w szpitalu i co się okazało to to,że jest to kolka nerkowa. Aktualnie przygotowuję się do operacji.
Jak miewam skurcze to biorą kąpiel rozluźniającą. Pomaga również nospa.
no-spa.pl/
 
Ostatnia edycja:
Miałam okropny ból i wydaliłam mały kamień i pojechałam na pogotowie a oni rozłożyli ręce i powiedzieli że mam iść do urologa może on coś poradzi....
dodam ze to było 1,5 tyg temu :(
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem czemu nei ma mojego posta chciałam zapytać o tgo, czy ktoś korzystał z usług tej placowki Euksi i czy warto tam sie zglaszac wgl ;/
 
SierraS, dopiero co się zarejestrowałam, więc mam nadzieję, że będę mogła jeszcze pomóc.
Tak, słyszałam o tym instytucie. Moja mama wysłała tam już swoje kamienie, ale jeszcze nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Jak coś będzie wiadomo, to odpiszę
 
SierraS, dopiero co się zarejestrowałam, więc mam nadzieję, że będę mogła jeszcze pomóc.
Tak, słyszałam o tym instytucie. Moja mama wysłała tam już swoje kamienie, ale jeszcze nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Jak coś będzie wiadomo, to odpiszę
super dzięki wielkie ,każda opinia się liczy bo jestem gotowa naprawdę wiele zrobić żeby chociaż troche sobie pomóc. ;(
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was walczy z kamieniami w nerkach?
Ja przez kilka lat walczyłam z kolkami nerkowymi, oczywiście zaden lekarz nie widział powodu, by skierować mnie do urologa, choć zawsze robiłam badania, tyle, ze nie w dniu kolki, bo nie było o tym mowy, ale np. następnego. Zresztą, jak się okazało zwykłe bgadanie moczu niewiele wykaże (co najwyżej "liczne szczawiany wapnia") potrzebny jest posiew.
Potem było kilka lat przerwy i w ciąży powróciła, na szczęście w 35 tygodniu i miałam cc i szybciutko córeczkę ze sobą. Z tego wyklarowało się zapalenie nerki, które oczywiście również zostało "olane" przez lekarzy. Zrobili mi usg, bo bardzo cierpiałam (po zastrzyk przeciwbólowy musiałam sama chodzić do pielęniarek!!) i stwierdzili, ze "no, coś pani wydala...", ale na tym koniec!
Wiem, ze kolka w ciąży jest dość częstym przypadkiem, bo macica naciska na przewody moczowe i nie wszystko się wydala, coś się moze odkładać, a ja na dodatek miałam mało pić, bo walczyłam z nadcisnieniem.
Po porodzie, po 3 miesiącach kolka wróciła. Znow lekarz, badania... i nic. Usg nic nie wykazuje, badania też. A nerki pobolewają. Od sierpnia kolka się nie pojawiła, ale nerka się odzywa (cały czas ta sama).
Powiedzcie jak to u Was jest? Czy to naprawdę jest tak trudno rozpoznać?
Pozdrawiam.

Czy ciężko rozpoznać? Nie. Czy ciężko rozpoznać przyczynę? Tak. Też to przechodziłam, dopóki nie zbadałam sobie w instytucie, co mi faktycznie w diecie szkodzi.
 
reklama
Do góry