reklama

Kąpiel w czasie połogu

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Oliwia1922, 18 Sierpień 2018.

1. Oliwia1922

Oliwia1922

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy 4 tygodnie po porodzie mogę wziąść już nie długa kapiel? Krwawienie mam już słabe. Jedynie rana naciętego krocza jeszcze nie jest do końca zagojona

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2018
  2. ONAONAONA

ONAONAONA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Ja brałam kąpiel 1h po porodzie ale ta nie trwała wtedy długo. Byłam zszywana

3. reklama
  4. bellina

bellina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    A nie prysznic?

Nie zaleca się kąpieli do końca połogu. Wszytsko w środku musi się zagoić, nie tylko na zewnątrz. A sama piszesz, że jeszcze krocze nie do końca zagojone. A jednak macica może dłużej się goić chociażby przez brak dostępu powietrza.

5. ONAONAONA

ONAONAONA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    Miałam przygotowana wannę z ciepłą wodą w szpitalu. prysznicA to ja nawet tam nie widziałam oO Kąpiel nie polegała na relaksacji czYt. Wylegiwaniu sie w wannie a obmyciu się po porodzie. Prysznic było mi wygodniej brać w domu gdzie też obmywalam się woda czYt. Krocze . Wszystko sie ładnie zagoiło

Ale tutaj to noworodkom pepuszka przemywa się woda a nie spirytusem także inna polityka zapewne

6. Ewka34

Ewka34 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    12
    Ja jestem 3 tyg po porodzie i wzielam kąpiel teraz dopiero ,tzn nie dlugą i nie z goracą wodą ;) mij lekarz mowil ze po dwoch tyg mozna powoli ale na krotko ;)

7. Razer69gaming

Razer69gaming Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Najlepiej wziąć prysznic. Ja brałam już na drugi dzień po porodzie. Po 4 tygodniach to śmiało tylko nie gorąca kąpiel , najlepieh pod prysznicem a jeżeli już to krótka w wannie.

8. Żonamojegomęża

Żonamojegomęża Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    higiena w połogu to bardzo ważna rzecz

9. Żonamojegomęża

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    prysznic jeszcze nikomu nie zaszkodził

10. reklama
  11. Żonamojegomęża

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oczywiście dopóki krwawimy kąpiel w wannie odpada ale prysznic jak najbardziej

12. Żonamojegomęża

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w miarę możliwości nawet jak najszybciej po porodzie, oczywiście nie mówię tu o cc, bo to całkiem inna sprawa, ale naprawdę całkiem inaczej po takim prysznicu,w czystej koszuli kobieta się czuje

Poleć forum