reklama

Kąpiel w czasie połogu

Rozwiązania
0
Czy 4 tygodnie po porodzie mogę wziąść już nie długa kapiel? Krwawienie mam już słabe. Jedynie rana naciętego krocza jeszcze nie jest do końca zagojona

Ostatnia edycja:
reklama

ONAONAONA

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Czy 4 tygodnie po porodzie mogę wziąść już nie długa kapiel? Krwawienie mam już słabe. Jedynie rana naciętego krocza jeszcze nie jest do końca zagojona
Ja brałam kąpiel 1h po porodzie ale ta nie trwała wtedy długo. Byłam zszywana

bellina

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja brałam kąpiel 1h po porodzie ale ta nie trwała wtedy długo. Byłam zszywana
A nie prysznic?

Nie zaleca się kąpieli do końca połogu. Wszytsko w środku musi się zagoić, nie tylko na zewnątrz. A sama piszesz, że jeszcze krocze nie do końca zagojone. A jednak macica może dłużej się goić chociażby przez brak dostępu powietrza.

ONAONAONA

Rozwiązania
2
A nie prysznic?

Nie zaleca się kąpieli do końca połogu. Wszytsko w środku musi się zagoić, nie tylko na zewnątrz. A sama piszesz, że jeszcze krocze nie do końca zagojone. A jednak macica może dłużej się goić chociażby przez brak dostępu powietrza.
Miałam przygotowana wannę z ciepłą wodą w szpitalu. prysznicA to ja nawet tam nie widziałam oO Kąpiel nie polegała na relaksacji czYt. Wylegiwaniu sie w wannie a obmyciu się po porodzie. Prysznic było mi wygodniej brać w domu gdzie też obmywalam się woda czYt. Krocze . Wszystko sie ładnie zagoiło

Ale tutaj to noworodkom pepuszka przemywa się woda a nie spirytusem także inna polityka zapewne

Ewka34

Rozwiązania
4
Ja jestem 3 tyg po porodzie i wzielam kąpiel teraz dopiero ,tzn nie dlugą i nie z goracą wodą ;) mij lekarz mowil ze po dwoch tyg mozna powoli ale na krotko ;)

Razer69gaming

Rozwiązania
0
Najlepiej wziąć prysznic. Ja brałam już na drugi dzień po porodzie. Po 4 tygodniach to śmiało tylko nie gorąca kąpiel , najlepieh pod prysznicem a jeżeli już to krótka w wannie.

reklama

Żonamojegomęża

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
w miarę możliwości nawet jak najszybciej po porodzie, oczywiście nie mówię tu o cc, bo to całkiem inna sprawa, ale naprawdę całkiem inaczej po takim prysznicu,w czystej koszuli kobieta się czuje