reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie butelką

Hej dziewczyny mam pytanie ile i jak czesto jedzą wasze pociechy?? Bo moj maluch potrafi nie jesc 12 godzin (od 19:30 - 7:00) budzi sie koło 5:00 ale nie ma mowy o jedzeniu tylko pogaworzy i dalej zasypia. Jak wstanie koło 7:00 to zje tylko 90ml w porywach do 120 ml, pozniej koło 9:00 daje mu poł słoiczka owoców, koło 11:00 zje ok 150ml, koło 13 podaje mu zupke - zje cały słoiczek (125ml), nastepnie koło 17 zje 150 i po kąpieli zje 180ml.

Powiedzcie jak to wyglada u was, wiem ze kazdy maluch jest inny ale zaczełam sie martwicz czy taki maluszek moze nie jesc przez 12 godzin???
Moja Kinga je 4 x 180 ml (o 10,14,18,22 mniej wiecej) i o 6 rano mleczko z piersi. Nic innego nie je,bo mamy tylko 3 mc i tydz :happy2:
 
reklama
siwaq u nas:
ok 8 rano - cycek
10 cycek i spi pol godziny
13-14 - albo cycek albo cos tam sloiczkowego, zupka (ok 90ml)lub owocki 120ml
16 -17 cycek i jak sie wymeczy to spi pol godziny
19 cycek
21 cycek albo jak sie męzuchowi upodoba to stara sie mu dac kaszke smakowa z łyzeczki
3-4 rano cycek dosc dłuuuuugi
6-7 cycek takie ciumkanie
8 cycek................

moniaa22 ja to sie boj enawet myslec co to bedzie z tym odstawianiem od piersi...stopniowo i na pewno nie w tydzien czasu :) u nas butla wogole nie wchodzi w gre...nawet herbatka z łyzeczki albo prosto z kubka......no coment
 
Witam,
TolaLee- wiem co masz na myśłi z tym odstawieniem i opcją braku butelki :-)
moja młoda tylko cyc, choć tfutfu by nie zapeszyć z kubeczka niekapka czy jakoś tak zaczyna pić moje mleczko - są takie kubeczki po 4 m-cu (mała co prawda ma 3,5 ale co tam)
Dałam też na próbę marchewkę ze słoicha, oj bardzo zaciekawiona była na szczęście brak alergii. W lutym normalne już porcje marchewki dostanie. Hurrra po 4 miesiącach będę mogła wyjść z domu SAMA :-D
 
Do góry