reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie piersią

mama Natalki2017

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
261
Córka ma 3 tygodnie. Do tej pory nie było problemów z karmienie. Ale od kilku dni jest strasznie nerwowa przy piersi, ciągle się odrywa ale widać też że szuka więc chyba głodna jest. Nie wiem co robić. Dziś już w akcie desperacji zrobiłam jej mm ale też nie zjadła :( bardzo się martwie
 
reklama
reklama
Jak czytałam moje dziecko nie chce jeść to autor opisywał właśnie takie odrywanie się od piersi jako objaw alergii. U nas dokładnie tak było. Pomogła dieta eliminacyjna. Ale to tylko takie moje pisanie. Co na to lekarz ?
 
Moje dziecko ma tydzień i czasem zachowuje się zupełnie tak samo. Chcę ssać ale nie chcę. Ssie i ryk bo coś tam. Zazwyczaj jest już dość zmęczona i pewnie przebodzcowana. Ale pocyca z przerwami i zasnie.
Oczywiście jeśli ma to Cię uspokoić to możesz sprawdzić czy to nie jakiś problem zdrowotny. Ale patrząc na wiek nie sądzę. Nie mniej, zdrówka i cierpliwości! :)
 
Jak czytałam moje dziecko nie chce jeść to autor opisywał właśnie takie odrywanie się od piersi jako objaw alergii. U nas dokładnie tak było. Pomogła dieta eliminacyjna. Ale to tylko takie moje pisanie. Co na to lekarz ?
Nie była. Jeszcze u lekarza bo dopiero się to zaczęło. Moja starsza córka miała alergie na bmk więc trochę się obawiam że o to może chodzić. Tylko raz je normlnie a raz się właśnie tak odrywa i denerwuje
 
reklama
Do góry