reklama

karmienie piersia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez Żona, 24 Październik 2005.

1. Żona

Żona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny!
    zapewne wiekszosc z Was zamierza karmic maluszka piersia. jak dlugo planujecie karmic?i czy ktoras z Was zamierza moze od poczatku karmic malucha butelka?

2. azik

azik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja karmiłam do 9 meisiaca - potem sam mnie nie chciał :(
    teraz planuję do około 16 mieisąca - chyba że znowu zrezygnuje dzidzio samo (duze ułatwienie, ale smutne)

3. reklama
  4. KingaP

KingaP Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Słyszałam, że powinno się karmić do pierwszego roku życia. Ja chciałabym karmić jak najdłużej

5. Kaśka74

Kaśka74 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja karmiłam do 13 m-ca i tez sam odmówił. Nawet nie chciał przychodzić, jak usiadł to się wyrywał. Tak jak Azik pisze smutne, ale ponieważ coraz mniej ssał, to przebiegło bez zastojów i zapalenia piersi. Teraz też bym chciała karmić jak najdłużej, tyle ile zechce Dzidzia. To takie cudowne jak ta mała rączka tak głaszcze pierś i tak słychać jak przełyka, a potem usypia z cycusiem w buzi... ale mi się rozmarzyło...

6. azik

azik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój płakał jak go przystawiałam - tak nagle...
    miałam nadzieję ze zacznie jesć i doprowadziłąm do zapalenia piersi...
    antybiotyk i przeszło...

7. Żona

Żona Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez chcialabym karmic jak najdluzej, podczas karmienia miedzy matka a dzieckiem wytwarza sie jakas szczegolna wiez, tak mi sie wydaje. mam nadzieje, ze nic nie stanie na przeszkodzie oi bede mogla karmic naturalnie.

8. agao

agao Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wHO zaleca około 5-6 miesięcy babki ode mnie z dietetyki mówią że jak ktoś może to około 12 miesiecy , ja chcę około 6 miesięcy :)

9. Kaśka74

Kaśka74 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wiesz ja to jeszcze sobie mówiłam, że może jest to spowodowane dużym stresem moim i przez to Jacka. Schudłam wtedy 7 kg. w ciągu dwóch tygodni. Tatuś Jego się wyprowadził... świat się trochę załamał. Zresztą Jacek też zaczął chudnąc. Azik Tobie to coś powie: rok i 5m-cy, a waga 8,8 kg.  :( Teraz też do wielkich nie należy, ale wtedy było tragicznie, więć trzeba było się pozbierać dla Jacka. :)

10. reklama
  11. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja jak mliczko bedzie a bardzo bym chciala to tez planuje ok pol roku,czas pokaze,zobaczymy

12. agao

agao Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie są spore mleczarnie i to o budowie gruczołowej lekarz powiedział rzeka mleka będzie Agnieszko

Poleć forum