reklama

karmienie piersia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez Żona, 24 Październik 2005.

1. Żona

Żona Fanka BB :)

dziewczyny!
    zapewne wiekszosc z Was zamierza karmic maluszka piersia. jak dlugo planujecie karmic?i czy ktoras z Was zamierza moze od poczatku karmic malucha butelka?

2. azik

azik Gość

ja karmiłam do 9 meisiaca - potem sam mnie nie chciał :(
    teraz planuję do około 16 mieisąca - chyba że znowu zrezygnuje dzidzio samo (duze ułatwienie, ale smutne)

3. reklama
  4. KingaP

KingaP Gość

Słyszałam, że powinno się karmić do pierwszego roku życia. Ja chciałabym karmić jak najdłużej

5. Kaśka74

Kaśka74 Fanka BB :)

Ja karmiłam do 13 m-ca i tez sam odmówił. Nawet nie chciał przychodzić, jak usiadł to się wyrywał. Tak jak Azik pisze smutne, ale ponieważ coraz mniej ssał, to przebiegło bez zastojów i zapalenia piersi. Teraz też bym chciała karmić jak najdłużej, tyle ile zechce Dzidzia. To takie cudowne jak ta mała rączka tak głaszcze pierś i tak słychać jak przełyka, a potem usypia z cycusiem w buzi... ale mi się rozmarzyło...

6. azik

azik Gość

mój płakał jak go przystawiałam - tak nagle...
    miałam nadzieję ze zacznie jesć i doprowadziłąm do zapalenia piersi...
    antybiotyk i przeszło...

7. Żona

Żona Fanka BB :)

ja tez chcialabym karmic jak najdluzej, podczas karmienia miedzy matka a dzieckiem wytwarza sie jakas szczegolna wiez, tak mi sie wydaje. mam nadzieje, ze nic nie stanie na przeszkodzie oi bede mogla karmic naturalnie.

8. agao

agao Fanka BB :)

wHO zaleca około 5-6 miesięcy babki ode mnie z dietetyki mówią że jak ktoś może to około 12 miesiecy , ja chcę około 6 miesięcy :)

9. Kaśka74

Kaśka74 Fanka BB :)

Wiesz ja to jeszcze sobie mówiłam, że może jest to spowodowane dużym stresem moim i przez to Jacka. Schudłam wtedy 7 kg. w ciągu dwóch tygodni. Tatuś Jego się wyprowadził... świat się trochę załamał. Zresztą Jacek też zaczął chudnąc. Azik Tobie to coś powie: rok i 5m-cy, a waga 8,8 kg.  :( Teraz też do wielkich nie należy, ale wtedy było tragicznie, więć trzeba było się pozbierać dla Jacka. :)

10. reklama
  11. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

Ja jak mliczko bedzie a bardzo bym chciala to tez planuje ok pol roku,czas pokaze,zobaczymy

12. agao

agao Fanka BB :)

u mnie są spore mleczarnie i to o budowie gruczołowej lekarz powiedział rzeka mleka będzie Agnieszko

Poleć forum