reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie

Agacio ja ci wierzę bo mam tak samo ;-) Jak za długo nie karmię to pokarm zbiera się jak na początku karmienia :confused2:
 
reklama
Agacio ja też mam to samo. A jak wracam z pracy cyce ciężkie jak kamienie:tak:. A najgorszy był pierwszy tydzień w pracy, musiałam ręcznie odciągać do kibelka :confused2: bo by mi bluzkę zalało. Wkładek używam do tej pory.
 
Jaipur jednocyckowa to znaczy dokarmiam jednym cyckiem:-D , drugi jest mega be be be, nie weżmie do paszczki i koniec bedzie wył jak zażynany,oszalała chłopczyna.
Ale my już na końcówce karmienia więc jakos daję radę
 
U nas tez wkladki laktacyjne potrzebne przez caly okres karmienia, bo jak tylko wiecej popije plynow danego dnia, to mi cieknie mleczko, no i standardowo podczas karmienia, cieknie z drugiego cyca jak z sikawki, ze wkladka do wykrecenia :)
 
ale Wam zazdroszczę dziewczyny :) napewno macie takie piękne i pełne biusty ... nie to co u mnie suche rodzyneczki :-D
 
poziomki to się czasem zdarza :) moja siostra rok po zakończeniu karmienia miała jeszcze trochę pokarmu, ja skończyłam karmićzaledwie pół miesiąca temu ale dalej czasem mam takie odczucia jakby pokarm napływał
 
reklama
Żelka a to zasługa mojej mamuni te wszystki cuda:tak: ona uwielbia grządki mam prawie wszystko z warzyw brokuły, kalafiory, brukselkę szpinak, nawet bazylię i oregano;-) kochana nasza babunia, bo ja nienawidzę w ziemi grzebać:no: A do tego jeszcze mięcho indyk kurczak i królik od wujka:tak: Zmrażara wypchana po brzegi i zawsze do mamy mogę podskoczyć jak mamy jakieś braki:-)

Bra no nie wiem czy taki piękny przynajmniej mój;-) a rodzynki słodkie są nie wiedziałaś?:tak:
 

Podobne tematy

Do góry