reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"katar przedszkolaka" raz jeszcze

reklama
juz probowalam podawac tran, niestety nie daje zadnych efektow, dlatego tez zdecydowalam sie na sampelo, dobrze ze jest na bazie naturalnych skladnikow, wlasciwosci czarnego bzu sa niesamowite, dlatego tez nam bardzo pomaga:)
 
chyba się skuszę na ten ecomer, bo wolę zapobiegać niż leczyć później, poza tym tran też super wpływa na wygląd skóry i włosów :)


o tego nie wiedziałam, ale rzeczywiście moje całkiem niezle wyglądają odkad biore tran, a co do ecomeru to polecam, bo u nas wszyscy zdrowi nadal i nie ma dramatu, kichania i kasłania :)
 
juz probowalam podawac tran, niestety nie daje zadnych efektow, dlatego tez zdecydowalam sie na sampelo, dobrze ze jest na bazie naturalnych skladnikow, wlasciwosci czarnego bzu sa niesamowite, dlatego tez nam bardzo pomaga:)


my zastosowaliśmy kurację czarny bez swojej produkcji dodawany do herbaty, soczki z malin, oczyszczanie nosa wodą morską i oxalin w żelu na katar i po 5 dniach przeszło. Teraz kupiliśmy tran i o dziwo małej wyjątkowo smakuje (a nam rodzicom wyjątkowo nie ;0) ) a ecomeru nie znam...ale sobie zaraz poczytam.
 
zima tran to podstawa, szczegolnie jak sie nie mieszka nad morzem, wiec dobrze zainwestowac w jakościowy tran, w moim przypadku ecomer
 
Użytecne są też tradycyjne metody leczenia, czyli np. jedzenie czosnku, czasami dzieki mozna go przemycić w różnej postaci
 
reklama
Jak mój przedszkolak ma katar to juz wiem,że zaraz będzie przeziębiony przy pierwszych objawach podaję mu granulki Oscillococcinum juz przy kilku dawkach jest zdrowy.
 
Do góry