reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy beta HCG

AnimaVilis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2016
Postów
28
Witam kiedy można zrobić betę. Bol brzucha i mdłości w dzień spodziewanego okresu. Jak to było u was. Test zrobiony Ale wyszedł negatywnie na teście pisało że wykryje od 25u/ml.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bete można wcześniej i nie ma mowy o tym żeby wyszedł błędny wynik. Jeśli to już dzień spodziewanego okresu to jak najbardziej można już zrobić.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Jeżeli jesteś, pewna co to terminu miesiączki (znasz mniej wiecej czas owulacji), to możesz już zrobić :)
A z testami to jest różnie. Jak byłam w ciąży, to nie wychodziły w dzień @. Jak nie byłam, to jeden test wyszedł mi pozytywny.
 
Ja na teście miałam dwie blade kreski i na następny dzień byłam już na badaniach krwi i wyszło że jestem w 3 tyg ciąży. Zaskoczenie było spore bo test zrobiłam w sumie "oo tak" Daj znać później co i jak :)
Zobaczę do rana jeżeli nic nie będzie to idę na betę. Chociaż brzuch mnie boli jakbym miała okres zaraz dostać.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobaczę do rana jeżeli nic nie będzie to idę na betę. Chociaż brzuch mnie boli jakbym miała okres zaraz dostać.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja zwijałam się z bólu w od 5 do 8 tyg ciąży, miałam wymioty, skurcze jelit i ślinotok... raz wylądowałam w szpitalu i okazało się że macica się powiększa...ból niesamowity gorszy niż jakikolwiek okres.
 
Ja zwijałam się z bólu w od 5 do 8 tyg ciąży, miałam wymioty, skurcze jelit i ślinotok... raz wylądowałam w szpitalu i okazało się że macica się powiększa...ból niesamowity gorszy niż jakikolwiek okres.
Wcześniej jak byłam w łazience zauważyłam coś lekko czerwonego na papierze i mówię okres Ale tego było trochę od 3godzin nic. Zawsze okres raz dwa się rozkręcal. Zobaczymy ogółem od rana dziwnie się czuję.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A starasz się o dziecko? Mi ostatnio psychika wszystkie objawy zgotowała i dopiero gdy zrobiłam betę i wyszła negatywna to kolejnego dnia wszystkie bóle ciążowe mi przeszły. Nasz umysł potrafi wiele zrobić z naszym ciałem.

Ja w dzień miesiączki robiąc testy "sikane" miałam zawsze pozytywy gdy byłam w ciąży.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A starasz się o dziecko? Mi ostatnio psychika wszystkie objawy zgotowała i dopiero gdy zrobiłam betę i wyszła negatywna to kolejnego dnia wszystkie bóle ciążowe mi przeszły. Nasz umysł potrafi wiele zrobić z naszym ciałem.

Ja w dzień miesiączki robiąc testy "sikane" miałam zawsze pozytywy gdy byłam w ciąży.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
Starać się nie staram. Ale ostatnio jak uprawialismy seks to była połowa miesiąca a że on skończył we mnie to istnieje ryzyko ciąży. Tym bardziej że nigdy nie miałam czegoś takiego w dzień okresu jak lekkie palmienia zawsze okres się rozkręcal w ciągu 2 godzin a tu od 15 lekko czerwony śluz.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry