reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy drugie dziecko ?

Między moimi dziećmi jest 7 lat i 7 miesięcy różnicy. Nie ze względu na to, że nie chciałam wcześniej, bo już po urodzeniu córki mówiłam wszystkim, że jeszcze jedno będę miała. Powodem dużej różnicy wieku był nasz wiek, zostaliśmy młodo rodzicami i nie wyobrażaliśmy sobie posiadania tak szybko kolejnego dziecka, kiedy ja jeszcze miałam szkołę na głowie (nie zrezygnowałam z dziennego trybu nauki), tatuś dzieci chciał się ustabilizować zawodowo. Taka różnica wieku ma swoje minusy ale i plusy, wiadomo że między dziećmi jest przepaść, nie są na tym samym poziomie, ale córa od małego lgnęła do dzieci, więc teraz nie ma problemu by się bawiła z bratem. Kiedy się urodził była już na tyle samodzielna, że potrafiła się sobą zająć, a i czasem chętnie pomagała przy bracie. Teraz się troszkę sprzeczają, bo młody jej psoci albo ona za bardzo narzuca mu jak się mają bawić, ale mimo tego są za sobą, więc mam nadzieję, że w przyszłości też się będą dobrze dogadywać.
 
reklama
Do góry