)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Kiedy dziecko nie lubi jeść...

Calour

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
52
Rozwiązania
0
Wiele osób po prostu przesadza oraz niepotrzebnie wpada tutaj w panikę. Dziecko samo sie nie zagłodzi i najczęścijej organizm dziecka sam wiele ile jest mu potrzebne jedzenia. Poza tym dzieci w wieku 3 lat miewają naturalnie obniżone łaknienie.
Na pewno niczego dobrego nie przyniesie przymuszanie malucha do jedzenia. Warto natomiast rozejrzeć się za jakimiś smacznymi i aptecznymi przepisami, które dziecko zje z chęcią.
smaker.pl/kucharz-adrianna-piechurska
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry