reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

otyłe dziecko

Mądrze napisane. Poza tym wiele mam niestety dużo mówi o diecie, owocach, warzywach,a równolegle nie odmawia dziecku cukierków, wafelków i chipsów. Nie oszukujmy się - żadna dieta nie będzie zdrowa i skuteczna, jeśli zabraknie w niej konsekwencji i elementarnych zasad. Ja wiem, że dzieci wariują na punkcie słodyczy, ale przecież można już dostać takie bez cukru, co dodatkowo korzystnie wpłynie na ich ząbki. Sama kupuję małej lizaki tego typu i daję jak ma ochotę na "coś dobrego". :)
 
reklama
Ja się też zdziwiłam, jak kupiłam zdrowy lizak Mniam Mniam i on faktycznie nie zawiera cukru. A to skład tych lizaków
"Ksylitol, izomalt, naturalny kwasek cytrynowy, naturalny susz truskawkowy, naturalny kwasek cytrynowy, naturalny aromat truskawkowy, witamina C, stearynian magnezu, witamina D, stewia."
 
Do góry