reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Dorka z pewnoscia powinnas wybrac sie do lekarza i nie czekac az przejdzie!!!! Kochana z cisnieniem nie ma zartow . No chociaz ktoz to wie moze to akorat malenstwo tak daje o sobie znac  :)
 
reklama
ale czy to możliwe, by po dwóch negatywnych testach..wizycie u gin(monitorowaniu moich wnętrznosci)..i@..bym była już we dwójkę??
 
Wątpliwe, ale przecież testy też są omylne, a gin może chyba od około 4 tygodnia wykryć ciążę, przynajmniej tak mi powiedziała jak mi się @ spoźniała. Wtedy to był 3 tydzień (gdyby okazało się, że jestem w ciąży) i nie mogła jeszcze nic stwierdzić i kazała mi przyjść tydzień później gdyby @ nadal nie przyszła...ale przyszła...
 
Dorka ale zadaza sie ze w czasie ciazy cos na wzor @ i moze wlasnie to to ??? kto wie ale najlepiej abys wybrala sie do lekareza i opisla mu swoje dolegliwosci . Moze skieruje Cie na jakies badania.
 
Dorka lepiej wybierz się do lekarza... nie zaszkodzi a może pomoże... zresztą ja myślę gdzieś w serduchu że to może być dzidzia... a @ nie koniecznie musi oznaczać że nie ma fasoleczki! No ja kochana życzę Ci żeby to była Twoja maleńka dzidzia :) ale najważniejsze żebyś dokładnie się dowiedziała co Ci dolega, teraz są takie pieroństwa że nie ma co zwlekać (tfu). Zdrowiej zdrowiej i jeszcze raz zdrowiej... Moc całusków :)
 
Dorka! Dziewczyny mają rację, nieraz zdarza się, że w pierwszym trymestrze jest @ prawie jak normalna a jest się w ciąży! Spróbuj może jeszcze zatestować albo badanie krwi? A do lekarza idź koniecznie z ciśnieniem nie ma żartów!
 
tak nie lubię lekarzy..i taki nawal pracy jutro mam, ze cisnienie poki co wr.óciło do ..powiedzmy-normy..Nieznacznie tylkow na chwilę obecną jest podwyzszone130/90 puls trochę za szybki bo 90..Ciutkę lepiej się czuję..kawy(od której sie uzależniłam) nie piłam :(..i moze będzie dobrze..Ale byłabym szcześliwa, gdyby był Dzidzius we mnie!!taka niespodzianka!..ale nie..no testy..lekarz..czas pokaze
Pozdrawiam Was- i Dziękuje,ze jestescie- Kiełkujce Kochane!
 
Dorka życzę ci aby było ciebie więcej :D Obserwuj ciśnionko, jeśli nadal będziesz miała tak wysokie i skokowe to warto się wybrać do lekarza z tym nie ma żartów. ;)
 
tez chciałabym się rozdwoić:)..ale byłby teraz szok-...my tylko tak..jednorazowo..w dni płodne...Potem"wykluczenie" ..zmiana planów.. :(..a teraz jakby było..to faktycznie..ale nie..no jak?..
Jak ja bym chciała..rozwiazałoby to wiele wątpliwosci..no, troszke plany pokrzyżowało.., ale..Chcę Cie dzidziusiu!:)
a wyniki tak czy siak..musze zrobić...Obiecuje! Zrobie, jak tylko znajde czas.
Pozdrawiam cieplutko!..no wyłaniajcie sie -styczniówki-kobietki zafasolkowane!:)
 
reklama
Dorka-życze Ci dużo zdrówka mam nadzieje ,że to nie żadne kłopoty ze zdrowiem tylko"fasolunia"-której życzę Ci z całego serduszka ;D
 
Do góry