reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Elżbietkamyślisz ze to da sie wykryć w tak wczesnym okresie. Sama właśnie sie nad tym zastanawiałam. Raz juz miałam taką sytuacje 2 lata temu podczas wakacji i potem jak wróciłam i poszłam do lekarza to powiedziała mi że mogło to być poronienie ale nie mogła mi tego dokładnie stwierdzić więc nie wiem czy teraz bede miała pewnośc, ale już sie zarejestrowałam i jak tylko mi się skończy to pójde. Pozrrawiam cieplutki i głowa do góry dla wszystkich wyczekujących na fasolki
 
Violu musisz jak najszybciej iść do lekarza - tylko on może stwierdzić, co to było. Ale na pewno nie zwlekaj. Mam nadzieję, że to była zwykła @...
viola85 pisze:
esia trzymam kciuki i mam nadzieje ze bedzie ok a lekarzow trzeba zaufac to i współpraca jest lepsza.
Dzięki :) Wiem, że dobry lekarz wiele znaczy - bardzo się cieszę, że mam takiego :)

Joaś
:) Ale to fasolkowo brzmi... :):):)
 
Violu, jesli nawet to bylo poronienie samoczynne i tak wczesne to organizm mamy dokonuje selekcji, bardzo szybko odczytuje, ze dzidzia moglaby byc chora Wiem ze to brzmi okropnie, nie chcialabym Cie dolowac ani denerwowac. Pisze to osoba, ktora stracila ciaze w 13 tyg. I mam dwoje cudwnych dzieci z pozniejszych ciaz z ktorymi nie mialam komplicji.
A do lekarza idz szybciutko. Rozwije Twoje obawy i pomoze
Trzymaj sie cieplo.
 
Dziewczyny!!!
w końcu!
3 różne testy. na każdym 2 kreski.
mdłości i zgaga.
jestem taka szczęśliwa!!!.
dzis albo jutro idę do lekarza! :)))))))))))
 
reklama
ANIA N-GRAAATULAAAACJEEEEE!!!!!!!
mi13gz.png
 
Do góry