reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
Aniu wielkie gratulacje!!! tez dopiero teraz przeczytalam!nic sie nie martw ja wymiotujesz!! najl;epiej niech twoj facet robi ci jesc a ty nic nie wachaj bo od tego tez ci moze byc zle!!! i uwaza ze sprzataniem!! nie uzywaj zadnych srodkow czystosci!!!!
 
cześć dziewczyny!Sledze ten wątek od jakiegoś czasu. Przeczytałam wszystkie posty. Ja tak jak i Wy staram sie z mezusiem o dzidzię. Juz 3 cykle i nic zawsze ta paskudna @ przychodzi. Lekarz powiedzial ze nie mam rozmawiac o ciąży dlatego też nie wpiywałam sie tutaj ale dluzej juz nie moge. Latwo temu lekarzowi mowic!!Nigdy nie przypuszczalam ze zajsc w ciaze jest tak trudno. Boje sie ze moze ze mna jest cos nie tak.Coz trzeba pozytywnie myslec i mowie sobie ze na kazda z nas przyjdzie czas. Jedne krocej czekaja inne ciut dluzej ale kazdej sie uda!!Musi tak byc!!
Dobrze ze jestescie i nawzajem sie wspieracie. Pozdrawiam was serdecznie.
 
Pisze troszku więcej o sobie: Mam 26 lat i męza od póltora roku. Mieszkam w Bytomiu.Pracuję w przedszkolu i powiem Wam ze teraz przeszkadza mi to bo patrzac na te 4 latki to przykro mi sie robi ze tez nie mam takiego brzdaca.Ach.!! Ja jeszcze mam jeden problemik - jestem chora na padaczke i choc nie mam atakow to musze przyjmowac leki ( sa to bardzo malutkie dawki ale sa!!:( ) Coz jeszcze??!! Mam zrobic suwaczek ale nie wiem jak??!! Bo ja w dziedzinie informatyki to osiolek jestem straszny!!
Powiem Wam co powiedzial 4-letni Bartus: Prosze Pani, ma Pani przezroczysta kredke??Bo ja chcialem narysowac szyby!!
Dobre nie!!
No to z grubsza cos o mnie wiecie.
Jestescie fajowe i milo spedzam czas na tym forum.
 
reklama
Agusia79 witam serdecznie :):)  ... zycze szybkiego zafasolkowania i milych chwil spedzonych z nami ;)

Bartus jest debesciak :D
 
Do góry