reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

no a ja się zaczynam nerwowac - zaraz mąż wraca z pracy ale ja nic sie nie bede odzywac o moich podejrzeniach - jeśli okaże się że jestem w ciąży to powiem mu w walentynki albo w jego urodzinki 16 lutego :) ale by sie zdziwił takim prezentem heheh :D Całuje
 
reklama
no proszę :) nowe kobietki i od razu z taka porcja fluidków :) az miło się czyta :)

Gumiśka , Witaj silna kobieto!!!ja juz bym pewnei do lekarza sie zapisała w celu potwierdzenia ciazy :)


monisia2506 , cześć!! tutaj tez bardzo mocno pachnie fasolką :) a za kilka dni ujawni sie na teście :)
 
Elżbietko dzięki za pocieszenie, :D ale obawiam się, że te moje objawy są spowodowane tym, że tak bardzo chcę!! :(Jednak cały czas mam nadzieję, a Wy jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzacie!!! :D :D :D
 
Cześć dziewczyny. Pozdrawiam gorąco. My staramy sie o dzidzie od maja 2005. w listopadzie miałam dwie kreseczki ale moje szczęscie nie trwało długo bo w 7 tygodniu poroniłam samoistnie. Teraz znowu sie staramy już drugi miesiąc i własnie jutro 28 dzien cyklu, więc mysle ze w najbliższym czasie zrobie tescik. Jestem pełna nadziei. Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam.
 
reklama
Czesć wiola9 !!!
Trzymam kciuki mocno, żeby się udało tym razem!! daj znać jak tylko zrobisz teścik. ;D
 
Do góry