reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
My juz po oglądaniu i jestem niezadowolona.. jedne mieszkanko na które stawiałam jest jeszcze do odmalowania i zepsuło im się ogrzewanie podłogowe więc odpada.. no nic, nie załamuję się, zobacze czy landlorad ma cos do powiedzenia.. łudzę się że tak..

Zuzu, widzę że ciekawie u Ciebie ;] To kiedy w końcu testujesz??
 
Wrocilam z uczelni ... normalnie standardowo @#$$&^*(^#$%@%^*($&$%#%#^$^$%##$@#$#$!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opowiem znowu we wtorek dzisiaj juz nie mam czasu i sil... przepraszam

Poza tym jestem nauczycielką angielskiego w szkole podstawowej.

Już Cie lubie! :p
Kahaka ale pamietaj ze Ciebie to kocham:* :D

Lilith mam nadzieje, ze jednak znajdziesz odpowienie mieszkanie....

Wisienka nie stresuj sie, mnie kiedys przesladowal sen w ktorym jakis facet mnie gwalcil... ale jakos specjalnie nic to nie wywrozylo :>

Martusia a co to jest polcostam na czym wczoraj bylas?
 
Hej dziewczyny!
Czekam na @ i nic. Testowalam juz w dniu spodziewanej @ (spoznia sie juz 3 dni, cykl 25-cio dniowy) i test(y) wyszly negatywne. Czuje sie jak przy pierwszej ciazy. Czasami mam lekkie mdlosci, jestem wyczulona na zapachy, perfum mojego m nagle przestal mi sie podobac (wrecz mi przeszkadza), a wczesniej w sklepie to ja go wybralam. Brzuch mnie pobolewa juz od kilku dni, cycki tez dziwnie bola, ciagna. Sluzu mam wiecej niz na przed @. Mam zwiekszona wrazliwosc na bol. Temperature od kilku dni 37,4. W nocy sie budze i nie moge spac. Czasami kreci mi sie w glowie. Rano czuje sie jakbym byla na lekkim kacu. Czy to mozliwe, ze to jakies zaburzenia hormonalne? Moze jakis hormon powoduje objawy podobne do ciazowych i opoznia @? Chociaz @ od lat mi sie nie spoznia,mam jak w zegarku.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, właśnie wróciłam... jakiś śluz mam biały gęsty a niby owulka już była... troszki mnie pobolewa brzuch LILITH właśnie nie wiem..... jeszcze myśle ze z tydz poczekam dziś 27dc a cykl ostatni miałam 36 dniowy wcześniej 42 wiec zobaczymy... co wyjdzie....
WISIENKA JAK SIĘ CZUJESZ.... może przez ten stres nie zauważasz objawów. Ale dużo kobiet tak ma że nici a jednak się udało więc trzymam mocno kciuki i dawaj znaka kiedy testujesz to już jak sie umawiałyśmy razem to razem.. bedzie bardziej ciekawe na forum.... heheh a dziewczyny nie będą mogły spać po nocach... :-D
 
Wpadłam tylko powiedzieć DOBRANOC
My dziś cały dzień rodzinnie - u teściów i rodziców.

Mononoke, I LOVE YOU -specjalnie dla Ciebie in English :-)
zuzu, jak Cię tak korci, to testuj :-p ale Cię namawiam do złego, hehe. Ja bym pewnie nie wytrzymała, dlatego tak mówię.
sajonara, witaj!!!! Testuj szybciutko drugi raz! I oby to było to, co myślę ;-)
LILITH, no to lipa trochę z tym mieszkaniem, ale na pewno niedługo coś znajdziecie, przecież w całym mieście musi być coś fajnego :-D

DOBRANOC
 
Jak ten dzień szybko minął. Goście pojechali, imprezka udana. No a mąz będzie miał kaca ;-) jutro. Oj jak super mają te dziewczyny, które maja już pierwsze objawy ciąży. 3mam kciuki i dobranoc ;-)))
 
reklama
witam się-niedawno wróciłam z wesela i wpadłam Was poczytać ;)

Mononoke: polterabend to tłuczenie szkła u młodej dzień przed ślubem
Polega on na tym, iż w przeddzień ślubu (piątek wieczorem) przed domem panny młodej zbierają się goście - rodzina, przyjaciele, znajomi, sąsiedzi oraz osoby niezaproszone na wesele (zazwyczaj są to wyłącznie osoby dorosłe) i tłuką butelki oraz naczynia szklane (niekiedy fajansowe) przed drzwiami wejściowymi, na progu lub na specjalnie przygotowanym w tym celu kamieniu. Panna młoda powinna posprzątać rozbite szkło, a pan młody częstuje przybyłych gości wódką. Do alkoholu podawane są przekąski, ciasta i napoje, często rozstawia się szwedzki stół. Przyszłym państwu młodym składane są życzenia, niekiedy grana jest muzyka, a spotkanie przeciąga się do późnych godzin nocnych.
Im większa ilość przybyłych gości i im więcej potłuczonego szkła, tym zapewnić ma to większe szczęście przyszłemu małżeństwu, a hałas ma za zadanie odpędzić złe duchy.

Idę spać ;) odezwe się jak zmartwychwstanę ;)
 
Do góry