reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

reklama
LILITH, być może masz racje z tym proest., ale wiesz, czemu obstawiam prolaktynę? Bo w tamtym cyklu brałam jeszcze bro i wykres był ładny, a teraz odstawiłam i zygzaki od razu.
Wisienko, trzymaj się, niedługo będzie lepiej, zobaczysz!
Mononoke, tak trzymaj, chłopa trzeba twardo trzymać :-D kiedy mnie odwiedzisz na Mazowszu????????
cześć moniek! Coraz więcej nas, i dobrze!!! W kupie raźniej :D

A ja juz wysiedzieć nie mogę, bo na mojego czekam





 
Dzieki Lilith sorki, ze ostatnio was nie wspieram ale jestem w dołku
Anuszka ja tez czekam do 28 czyli całe 5 dni i noc. Ale nie mam żadnych objawów i myslę, ze chyba mimo wszczelenia sie w owu sie nie udało. Nawet sluzu nie mam więcej niż ostatnio.
Kahaka mononoke dzięki za wsparcie
Monika witaj
 
Ostatnia edycja:
kahaka slonce marze o tym, zeby sie z Toba spotkac, ale ta odleglosc :D no chyba, ze sie wybierzesz do nas :D

witamy MOnika!:p

Wisienka mowie Ci, ja jak zaszlam w ciaze nie mialam zadnych objawow - 0 sluzu, zadnych mdlosci, :D testuj za te 5 dni, blondplatyna gdzie jestes? potrzebne fluidki dla dziewczyn!:p
 
Witaj Moniek, pisz jak najczęściej, mogłabyś nam napisać coś o sobie?? Ile się starasz etc??

Kahaka, to może weź na 3 miesiące castagnusa jak jesteś pewna, że to prolaktyna i zobaczymy. Choć dobrze by było teraz przed badaniami być "czystą".

Anuszka, z objawami to jest tak: co kobietka to inne objawy lub ich całkowity brak, jak będziesz tak o tym myślec, to możesz i mieć wszystkie na raz a później przyjdzie @ i będzie smutno..dlatego lepiej zając myśli czyms innym :)
 
Hej dziewczyny, no to napiszę o sobie. Nadzieję na ciążę miałam już wcześniej. Niby wyliczałam sobie dni płodne ale jakoś nie wychodziło. Zakładam, ze ten cykl jest pierwszy, w którym zaczelismy starania. Co mogłam to zrobiłam i teraz czekam na @ no a raczej na jej brak he he. Mam jeszcze tydzień, wiec nie co sie napalać. No jak sie chce to wiadomo nie wychodzi ;-)). Podczytuje Was juz jakiś czas i zauważyłam że stanowicie zgraną ekipę. Super ;). Poza tym jestem nauczycielką angielskiego w szkole podstawowej. Mąż pojechał na studia, wiec sama sobie dzisiaj siedzę. Jutro wraca wiec nie ma tragedi. Postaram sie zaglądac jak najczęsciej do Was. Udanego weekendziku kobietki
 
hej dziewczynki-właśnie wróciłam z udanego polterabendu :)
Witaj Monika! Widzę same tu nauczycielki ;)

Jutro weselicho to sobie wypije-a potem zobaczycie będę w ciąży ;) [do tej pory się nie udało żebym mogła wypić na weselu szwagra i szwagierki hehe-tak sobie tłumaczę ;) ]
 

Anuszka, z objawami to jest tak: co kobietka to inne objawy lub ich całkowity brak, jak będziesz tak o tym myślec, to możesz i mieć wszystkie na raz a później przyjdzie @ i będzie smutno..dlatego lepiej zając myśli czyms innym :)
wiem, że tak jest ale cóż zrobić...
teraz weekend, może szybko minie, bez urojonych objawów... a mam ich kilka :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam porannie i weekendowo. Wpadłam tylko na chwilke i zaraz zabieram sie za robienie 3bita. Spodziewam się dzisiaj gości wiec mam trochę przygotować.
Martusia85 udanego weselicha. Zabaluj a potem znowu do roboty ;-). A ja zabieram sie za ubijanie kotletów. Mąż wróci ze szkółki wieczorem wiec mi nie pomoże. Ach..
 
Do góry