reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

kiedy i jakie pierwsze objawy??

Zobacz załącznik 310125Zobacz załącznik 310126Zobacz załącznik 310127
moja nowa fryzurka
pencil.png


czesc kochane ,bylam dzis u fryzjera co by troche humor wrocil..
zbieram sie powoli po tej traumie...
dziekuje Wam za wsparcie:)
AGUSIA- duzy buziak dla Ciebie :*
pozdrawiam Was wszystkie i bede wlatywać..
 
reklama
Cześć mama :-D bardzo Ci do twarzy w nowej fryzurce ;-)
Moj mąż wrócił właśnie, popłakałam mu trochę w rękaw, ochrzanił mnie najpierw potem rozsmieszył i już mi lepiej.
Uciekam od kompa, bo za dużo czytam różnych rzeczy i się dołuję.
 
AGUSIA,KAHAKA- dziekuje:)
Kahaka-uciekaj ,nic nie czytaj choc wiem ,ze jestes pelna obaw ,ale to czytanie nic Ci nie ulatwi a tylko zdoluje...tak wiec nie czytaj slonko a my tu &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciskamy za Kropka kochanego!!
 
mamasuper fryzurka:-) dbaj teraz o siebie i rozpieszczaj się na maksa:-)
kahakazabraniam Ci czytać takie artykuły!!!!!!!!!!!!!!!!! ja sobie po takich wmówiłam ze mam obumarłą ciąże.Każda ciąża a co się z tym wiąże każda dzidzia jest inna i nie ma co się dołować że coś się nie mieści w jakiś normach. ginek mówił że coś nie tak? nie:-) więć nie wolno Ci się zamartwiać:-)
martusiaale masz talent do imion/przezwisk;-)
 
Kamia-ja tą kotkę nazwałam Kizia-Mizia, ale przyszedł do mnie kolega i nazwał ją Cipa... i tak jakoś zostało
A propos- opowiem wam pewną historię o niej-na poprawę humoru dla wszystkich którzy mają dołka....

Była u mnie impreza... ja już dość mocno wstawiona.... Moja kotka jest bardzo strachliwa... więc nagle patrzę-nigdzie jej nie ma... zaczęłam jej szukać... i pytam znajomych:
-"Kto widział Cipę?"
-wszyscy odpowiedzieli z uśmiechem: "ja"
Domyśliłam się, że im wcale o kota nie chodziło...
Więc pytam:
-"Nie! kto widział moją Cipę?"
Wszyscy na siebie i zaczęli się śmiać...
to ja wtedy zrozumiałam co powiedziałam i ładnie wytłumaczyłam, że mi o kota chodziło ;)
 
reklama
Do góry