reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kiedy mleko modyfikowane zastąpić krowim??

jak ja pytalam lekara kiedy moge zastapic mleko modyfikowane krowim to powiedzial ze od 1 roku zycia i nie ma po co wydawac masy pieniedzy na mleko sztuczne bo ono wcale lepsze nie jest,tylko jest lepsza reklama i producenci robia kase :no:

Zgadzam się,że to tylko medialna szopka!!!!!!!!
Prześcigają się z tymi reklamami,a my rodzice chcemy
przecież jak najlepiej i wierzymy(a raczej chcemy) w te
brednie.:crazy:
 
reklama
Ale mleko krowie, to chyba najpierw przegotowac, prawda? czy surowe prosto z butelki czy kartonu?
Nie znam się, bo sama nie kupuję mleka- nie cierpię, brrrr
 
Ja jestem zdania ze mleko krowie jest ok,sama od malego bylam chowana na krowiem,gospodarke rodzice mieli i pilam litrami,moje dziecko tez pije krowie ale podaje tez modyfikowane....
 
U nas ostatnie mm (czyli "czwórkę" hipp combiotik) przestaliśmy podawać właśnie jakoś ok. 3 roku życia. Z tym, że mleko krowie podawaliśmy już, stopniowo, w małych ilościach, już od 2. Z czasem po prostu proporcja między jednym a drugim się zmieniała.
 
U nas ostatnie mm (czyli "czwórkę" hipp combiotik) przestaliśmy podawać właśnie jakoś ok. 3 roku życia. Z tym, że mleko krowie podawaliśmy już, stopniowo, w małych ilościach, już od 2. Z czasem po prostu proporcja między jednym a drugim się zmieniała.
 
Do góry