reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez lukasik, 22 Grudzień 2007.

1. lukasik

lukasik Zaciekawiona BB

Wtajcie!przyszłe mamusie!kiedy można zrobic test i mieć potem pewność że juz się jest w ciąży!od trzech dni spóżnia mi się miesiączka i nie wiem czy czas już żeby zrobić teścik?zaznacZam iż okres mam regularnie jak w zegarku!proszę o dopowiedz chciałabym ażeby był pozytywny bardzo chce mieć już dzidziusia!pozdrawiam:-)

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Możesz juz zrobić.Na niektórych testach pisze żeby zrobic w dzień spodziewanej miesiączki.

3. reklama
  4. lukasik

lukasik Zaciekawiona BB

dzieki to jutro lecę do apteki!a ile kosztuje taki teścik?słyszałam że podobno ok 10 zł????????

5. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Od 10 w górę.

6. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Żyzcę dwóch kreseczek.

7. majeczka02

majeczka02 Moderator

Dziewczyny...okres powinnam dostać wczoraj (22) wiem,że to narazie tylko dzień spóznienia...
    Tak jak wam wcześniej pisałam..od jakichś 6 -7 dni mierzę sobie w ciągu dnia temperature i mam zawsze 37 do 37'4.
    Dziś miałam taki silniejszy skurcz macicy... (zabolało) wystraszyłam się:szok:
    Nie wiem co myśleć...czy któras z was tak miała...
    Proszę pomózcie...

8. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Lukasik napisz jak wyszło.

9. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Jak na moje oko temperaturka wskazuje ciąze!!!
    Ja mialam 37 i wiecej jak bylam w ciązy.....a to ze cos zakulo....wiesz jesli jestes w ciązy tam sie wszytsko zagniezdźa i zmienia.....dopuki nie ma zadnego krwawienia wszytsko jest ok...tak sadze choc lekarzem nie jestem:tak:

10. reklama
  11. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

LUKASIK- i jak testowanko?
    Czyżby pojawily sie 2 kreseczki?

12. majeczka02

majeczka02 Moderator

Czrodziejka- krwawienie?? Mierzyłam przed chwilką temp mam 37'5...
    Jutro kupie 2 testy różnych firm...
    Kochana mówiłaś o zagnieżdzeniu...
    Powiedz kiedy najlepiej zrobić ten test-żeby wynik był prawdziwy??

Poleć forum