reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

reklama
ja robiłam 3 dni przed terminem miesiaczki, wyszła blada kreseczka a 3 dni po terminie piekniucia grubusia kreseczka.
 
Witajcie!zrobiłam test ciążowy bowiem spóżniał mi się okres 4 dni no i nie stety wyszedł negatywnie!!!!!:zawstydzona/y:czas na dalsze starania...........pozdrawiam i życzę innym jak i sobie fasolki :-)
Ja robilam pierwszy raz jakies 5 dni po terminie i nic, a po 10 wszystkie cztery testy byly pozytywne;) Huehue;) Teraz mam wrazenie jakbym caly czas byla przeziebiona, mieszylam przed chwila, 37,1 ;)
 
Ja robiłam 3 dni po terminie i wyszły 2 kreseczki :tak:........nie uwierzyłam i za 2 dni znów robiłam no i to samo wyszło :tak:
 
Najlepiej po teście podejść do gina , żeby sprawdził czy wszystko jest dobrze. U mnie lekarz od razu sprawdził czy maleństwo dobrze się zaimplantowało tzn. w macicy, a nie gdzie indziej. Ważne żeby od początku wiedzieć co i jak tzn. jakie przyjmować witaminy od początku i co wolno a czego nie wolno itd.
Pozdrawiam wszystkie świeżo upieczone przyszłe mamy:-)
 
Czesc dziewczyny jest po samoczynnym poronieniu miałam juz 1 cykl noramlnie a teraz spoznia mi sie 1 dzien @ czy powinnam zrobic test czy jeszcze poczekac bo nie chce sie rozczarowac??:zawstydzona/y:
 
miesiaczka spoznia mi sie 14 dni mam wrazenie jak by powiekszyły mi sie piersi i stały sie bardziej wrazliwe na dotyk,jestem senna ciagle zmęczona. mam dziwne bole wpodbrzuszu dopadła mnie zgaga, jem czesciej niz zwykle, co chwilke siusiam... i nie wiem czy to objaw ciazy... czy efekty spozniajacej sie miesiaczki... odp..pozdr...
 
miesiaczka spoznia mi sie 14 dni mam wrazenie jak by powiekszyły mi sie piersi i stały sie bardziej wrazliwe na dotyk,jestem senna ciagle zmęczona. mam dziwne bole wpodbrzuszu dopadła mnie zgaga, jem czesciej niz zwykle, co chwilke siusiam... i nie wiem czy to objaw ciazy... czy efekty spozniajacej sie miesiaczki... odp..pozdr...

14 dni.... to długo wytrzymałaś, ja bym zrobiła test i albo będa II kreseczki czego z całego serducha Ci życzę, albo przyczyna braku jest inna i może jest potrzeba aby skonsultować sie z lekarzem .... :tak::tak::tak: bo jeżeli jest ciąża to trzeba by łykać Folik ( o ile jeszcze nie łykasz ) i może jakieś inne witaminy, porobic badania ..... więc test, test i jeszcze raz test ( ewentualnie Beta w laboratorium)
 
reklama
Do góry