reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

chęć posiadana dziecka jest tako ogromna że zaczynam powoli bzikować :crazy: w nocy obudził mnie ból podbrzusza,wydawało by się że to jajniki,ale po tym wszystkim już sama nie wiem:zawstydzona/y:
 
reklama
słonyszko jak wyjdą Ci dwie kreseczki to tak nie pędź od razu do lekarza bo na początku widać tylko ciałko żółte i gin jeszcze Ci za wiele nie będzie mógł powiedzieć. Koleżanki też mi odradzały zbyt szybką wizytę żeby gin tam nie nagrzebał za wcześnie i czegoś nie popsuł. Moje dzieciątko zobaczyłam pierwszy raz pomiędzy 7 a 8 tygodniem, szybciej niż mi radziły :-) bo nie wytrzymałam.
 
wszystko się już wyjaśniło,dostałam okres,fakt po 5 dniach, ale dostałam :-( czyli nie była to ciąża.A tak bardzo chciałam aby było inaczej.No cóż,będziemy próbowali dalej
 
Witam. Postanowiłam się przyłączyć i zapytać o radę. Otóż okres spóźnia mi się już 2 dni. Jak dotąd nigdy w życiu nie spóźniał mi się. Zrobiłam dzisiaj test i wyszły dwie kreseczki ale ta druga była jeszcze taka bladziutka ale widoczna więc nie wiem co myśleć. Może zrobie jeszcze raz za kilka dni powtórkę co myślicie?:confused:
 
zrób zrób, w niczym Ci to nie zaszkodzi, jak ja robiłam pierwszy test to też jedna kreseczka była bardzo widoczna a druga ledwo ledwo, prawie niewidoczna, po kilku dniach powtórzyła to też miałam jedną mniej widoczną ale już bardziej niż za pierwszym razem :tak:
 
OM mialam 23.12.07
Z tymi testami to roznie bywa...robiac pierwszy test wyszla mi druga kreseczka przerywana, ponowne testy wskazaly brak ciazy a zrobilam ich chyba ze 4 rozne, potem jeszcze BETA z krwi i tez negatywny i dopiero 13.02 jak zrobilam test wyszedl pozytywny, a bedac pare dni pozniej na USG stwierdzono 6 tydz ciazy...


 
Już pół roku staramy się z mężem o dzidziusia. Poszłam do lekarza, zrobił USG powiedział mniej więcej kiedy będzie owulacja, kiedy się najlepiej kochać, w którym jajniku szykuje się pęcherzyk to będę wiedział jak zaboli, że na sto procent to te dni.
Kochaliśmy się z mężem co dwa dni. Teraz czekam na efekty ale problem że mnie nerwy zżerają!!!!!!
Kiedy najwcześniej najlepiej pewnie zrobić test?!
 
jak zawsze miałaś regularne miesiączki to możesz spróbować zrobić... ;-)
Chociaż mi dwa testy nie wychodziły a czułam że już jestem i byłam... ;-)
 
reklama
Do góry